Monika Bagárová nebo Markéta Konvičková?

20. února 2013 v 15:32 | Janina |  Moje kecičky <3
O prázdninách jsem byla na dovolené v Chorvatsku..:) Moc s emi tam líbilo o to víc,že jsem měla možnost setkat se tam se dvěmi celebritami...Shodou okolností tam byly spolu a obě je znám z Československé Superstar,! První z nich je Monika Bagárová a druhá Markéta Konvičková.

První je Markéta Konvičková...v Superstár jsem jí fandila,ale osobní setkání mi na ní úplně změnilo názor...Sice s námi vyfotila(dost neochotně) ale celkově se držela dál a neměla zájem se s námi bavit....
To Monika...ta byla úplně jiná..ironiíí je,že právě Moniku jsem v Superstár moc ráda neměla...ale naživo...Vždy jsem věděla,že tato zpěvačka je velice krásná,ale na živo je snad ještě krásnější...Trofám si říct,že jsem nikdy neviděla krásnější slečnu...Je ještě krásnější než v tv nebo na fotkách...Ale její povaha?...Nejen,že je krásná,ale i neuvěřitelně laskavá a hodná bytost...Je milá,pořád usměvavá a byla ochotná se s námi zúčastnit i několika málo výletů :) Vyfotila se s každým..:) Má neuvěřitelně dobrý vkus na bolečení i parfémy.:)

Tato fotka je pořízena přímo z Chorvatska...byla jsem při focení..Monče to na všech fotkach moc slušelo.:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama