Únor 2013

Monika Bagárová

20. února 2013 v 15:47 | Janina |  Můj názor na....


zdravím všechny! :) Pod louhé době jsem se rozhodla,že vám sdělím svůj názor opět na nějakou celebritu.Dnes jsem si tedy vzala na paškál českou zpěvačku,kterou můžete znát hlavně z pěvecké soutěže Československé Superstar,Moniku Bagárovou! Jako u jediné ze zatím psaných celebrit jí znám osobně a tak můj názor bude ovlivněn i zkušenostmi a zážitky s ní....Moniku Bagárovou jsem poprvé poznala ve zmiňované soutěži,kterou sice nevyhrála,ale byla zvolena za nejvíce krásnou dívku toho ročníku..Monika je sice jen o rok starší než já,ale řeka bych,že je daleko vyspělejší než její vsrtevníci a ví,co chce....Rozhodla se věnovat kariéře zpěvačky a to je moc dobře...V superstar jsem jí nefandila,protože to jsem ji ještě neznala,ale po prázninách musím říct,že není laskavější člověk.:) Je tak milá a hodná :) Není vůbec namyšlená..uznejme...mohla by být...má na co....Ale není!!! :D Musím ještě dodat,jak moc krásná je....Fotky skreslujou a to hodně....Protože na živo...je uplně jiná..je strašně malinká a hubenoucka.:) takove tintítko.:) ale přenádherná...Každá byc htěla být jako ona..a každý kluk by ji chtěl mít....Není se čmeu divit.:)
I její otec je moc hodný člověk se smyslem pro humor,který má Monču moc rád a střeží ji na každém kroku.:)))

Monika Bagárová nebo Markéta Konvičková?

20. února 2013 v 15:32 | Janina |  Moje kecičky <3
O prázdninách jsem byla na dovolené v Chorvatsku..:) Moc s emi tam líbilo o to víc,že jsem měla možnost setkat se tam se dvěmi celebritami...Shodou okolností tam byly spolu a obě je znám z Československé Superstar,! První z nich je Monika Bagárová a druhá Markéta Konvičková.

První je Markéta Konvičková...v Superstár jsem jí fandila,ale osobní setkání mi na ní úplně změnilo názor...Sice s námi vyfotila(dost neochotně) ale celkově se držela dál a neměla zájem se s námi bavit....
To Monika...ta byla úplně jiná..ironiíí je,že právě Moniku jsem v Superstár moc ráda neměla...ale naživo...Vždy jsem věděla,že tato zpěvačka je velice krásná,ale na živo je snad ještě krásnější...Trofám si říct,že jsem nikdy neviděla krásnější slečnu...Je ještě krásnější než v tv nebo na fotkách...Ale její povaha?...Nejen,že je krásná,ale i neuvěřitelně laskavá a hodná bytost...Je milá,pořád usměvavá a byla ochotná se s námi zúčastnit i několika málo výletů :) Vyfotila se s každým..:) Má neuvěřitelně dobrý vkus na bolečení i parfémy.:)

Tato fotka je pořízena přímo z Chorvatska...byla jsem při focení..Monče to na všech fotkach moc slušelo.:))