Taylor Swift: na dovolenou s celým týmem!

18. srpna 2011 v 18:42 | Džejnýý |  Taylor Swift
Taylor Swift bere celou svou 'music crew'' po konci turné na dovolenou!
Taylor, která je právě teď na turné s názvem 'Speak Now World Tour', ukázala, jak je pro ni dobrá spolupráce a nálada v týmu důležitá. Hned po skončení turné totiž celou svou 'crew' zve na společnou dovolenou, "někam, kde jsou tropy a je tam krásně", jak sama prozradila.

"Je to náš zvyk, jezdit na společnou dovolenou. Jede úplně každý z týmu - hudebníci, tanečníci, technici,... prostě celý tým," těší se Taylor.

A pokračuje: "Vždycky vybereme nějaké krásné, tropické místo, prostě ráj. Letos jsme vybírat ještě nezačali, protože turné je teprve ve své půlce, ale těšíme se, a je fakt skvělé, že můžeme jet všichni společně."


Při turné se Taylor musí obklopit týmem, na který se může stoprocentně spolehnout. Jen na převlékání kostýmů má tři lidi! "Ano, to je pravda. Převlékám se několikrát a mám na to jen 30 sekund, takže potřebuju několik rukou na pomoc," vysvětluje důvod.

"To převlékání je šílené. Obvykle začínám s těmi nejjednoduššími šaty vespod, přes ně mám dvoje jiné šaty a přes ně jsou třeba ještě velké plesovky. K tomu musím střídat boty a účesy. Takže v zákulisí to vypadá tak, že někdo mi mění boty, někdo sundává šaty přes hlavu a třetí ruce předělávají účes!" směje se Taylor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama