Srpen 2011

Dovolenáá

21. srpna 2011 v 15:12 | Džejnýý |  Moje kecičky <3

Zdravím vás moje affs!!..Chci vám jen říct,že tu tři týdny nebudu.jedu na ozdravný pobyt k moři,takže se vrátím až 12 září.Prosím omluvte me ze vsech kontrol affs a tak.:).pak vam to vynahradim.:)))..slaskou Džejnýý

Selena Gomez: "Kvůli klukovi už se nezměním!"

18. srpna 2011 v 18:44 | Džejnýý |  Selena Gomez

Star se už jednou přihodilo, že se kvůli své lásce začala chovat jinak. Kvůli Justinovi to ale nebylo!
Selena (19) se jednou v životě nechala svou láskou unést na tolik, že dělala jen to, co se jejímu tehdejšímu klukovi líbilo. "Nebyla jsem sama sebou," svěřuje své zkušenosti: "Oblékala jsem se tak, jak si on přál, říkala jen to, co ho bavilo poslouchat a nebyla jsem schopná cokoli rozhodnout bez toho, abych se s ním poradila. Všichni moji kamarádi ho nenáviděli, ale já jsem je neposlouchala. Říkala jsem si, že do našeho vztahu nevidí!"

"Vždycky jsem musela být perfektně upravená, nikdy jsem se před ním neukázala v teplácích, i když je naprosto zbožňuju. Nemohli jsme si koupit jídlo, pokaždé jsme museli jíst ve vybrané restauraci," vzpomíná ´kouzelnice z Waverly´: "Málo jsem se smála, protože výbuchy smíchu byly podle něj neurvalé a nikdy jsem se na party nemohla spontánně zvednout a začít tančit, protože by ho to urazilo. Nedělala jsem nic z toho, co mám ve skutečnosti ráda."

Šílené! Takhle to šlo celý jeden rok až do té doby, než se přítel se Sel začal nudit: "Byla jsem to jen já, kdo se snažil být perfektní. Jemu na mých názorech nezáleželo a dělal si co chtěl." Jen pár dní po rozchodu si zpěvačka uvědomila, že vůbec nebyla sama sebou a zařekla se, že už nikdy nedopustí, aby jí kdokoli změnil.

Své zkušenosti Selena ale v žádném případě nelituje: "Jsem ráda, že mě něco takového potkalo. Teď už vím, že někteří kluci takoví jsou a dokážu je rozpoznat. Jsem silnější a za každou cenu jsem sama sebou. Už nikdy nikomu nedovolím, aby se mnou manipuloval."

Taylor Swift: na dovolenou s celým týmem!

18. srpna 2011 v 18:42 | Džejnýý |  Taylor Swift
Taylor Swift bere celou svou 'music crew'' po konci turné na dovolenou!
Taylor, která je právě teď na turné s názvem 'Speak Now World Tour', ukázala, jak je pro ni dobrá spolupráce a nálada v týmu důležitá. Hned po skončení turné totiž celou svou 'crew' zve na společnou dovolenou, "někam, kde jsou tropy a je tam krásně", jak sama prozradila.

"Je to náš zvyk, jezdit na společnou dovolenou. Jede úplně každý z týmu - hudebníci, tanečníci, technici,... prostě celý tým," těší se Taylor.

A pokračuje: "Vždycky vybereme nějaké krásné, tropické místo, prostě ráj. Letos jsme vybírat ještě nezačali, protože turné je teprve ve své půlce, ale těšíme se, a je fakt skvělé, že můžeme jet všichni společně."


Při turné se Taylor musí obklopit týmem, na který se může stoprocentně spolehnout. Jen na převlékání kostýmů má tři lidi! "Ano, to je pravda. Převlékám se několikrát a mám na to jen 30 sekund, takže potřebuju několik rukou na pomoc," vysvětluje důvod.

"To převlékání je šílené. Obvykle začínám s těmi nejjednoduššími šaty vespod, přes ně mám dvoje jiné šaty a přes ně jsou třeba ještě velké plesovky. K tomu musím střídat boty a účesy. Takže v zákulisí to vypadá tak, že někdo mi mění boty, někdo sundává šaty přes hlavu a třetí ruce předělávají účes!" směje se Taylor.

Selena navrhne módu pro kluky

17. srpna 2011 v 13:22 | Džejnýý |  Selena Gomez


Selena Gomez začne navrhovat oblečení i pro kluky!
Sel je se svou módní řadou "Dream out Loud" natolik úspěšná, že dostala nabídku, podílet se na oblečení i pro klučičí část populace.

"Dream out Loud" byla zatím věnovaná jen slečnám a tvořily jí modely ve stylu Seleny. Ta je totiž nejen krásná, ale nebudeme přehánět, když řekneme, že má i skvělý vkus a ví, co s čím a jak super nakombinovat.

Selena má z prodeje "Dream out Loud" obrovskou radost a prozradila: "Jednou za mnou přišla fanynka a vytisknutou fotkou, na které se jí líbilo to, co jsem měla na sobě, a ptala se, kde může tohle oblečení sehnat. Její maminka mi pak poslala poděkování s fotkou své dcery přesně v tomhle modelu. Bylo to tak sladké! Ta holčina byla úplně nadšená!"

Možná tohle byl jeden z impulsů, proč začít s kolekcí podle Seleny, Její fanynky totiž tenhle styl zbožňují. Od tohoto příběhu ale uběhly ještě dva roky, než se narodila první kolekce "Dream out Loud".

Brzy si přijdou na své i kluci, kterým Sel navrhne modely, co se jí na mužských protějšcích nejvíce líbí. A protože vyznává spíš klasický, lehce elegantní, ale pohodlný styl, určitě to bude něco v tomhle směru. Bude její oblečení nosit i miláček Justin?

Selena Gomez: "Nestarám se o bulvár!"

17. srpna 2011 v 13:19 | Džejnýý |  Selena Gomez


Krásná Sel (19) nám prozradila, jak se dokáže vypořádat s odmítnutím, jaké to je patřit mezi nejmladší hollywoodské stars a také něco málo o médiích a Justinu Bieberovi...

Zažila jsi ve své kariéře už nějaké odmítnutí? Jak sis s takovou situací poradila?

"Když mi bylo jedenáct, přišla jsem na jeden casting, kde mi režisérka řekla, že nejsem dost silná osobnost na to, abych se stala hvězdou, že ze mě nikdy nic nebude. Teď tu práci dělám, miluju ji a zvládám ji. Ta ženská se fakt spletla, ale já jsem si z ní tenkrát nic nedělala. Nelituju se a nikdy ze sebe nedělám oběť. Myslím, že každý si může sám za to, jak se mu daří. Je lepší se s odmítnutím poprat, než se nad ním hroutit."

Jaké to je být teenager v Hollywoodu?

"Ze všech stran na tebe někdo tlačí, abys nějak vypadala a nějak se chovala. Občas je těžké zorientovat se v tom, kdo s tebou myslí opravdu dobře a kdo chce na tobě jen vydělat. Já se snažím být pořád sama sebou, zůstat i ve světě showbyznysu dobrým člověkem."

Jak snášíš to, že tvůj vztah s Justinem je pod neustálým dohledem bulváru?

"Je mi 19, takže si myslím, že cokoli co právě teď dělám, není nijak vážné, vždyť se bavím... Užívám si života a nechci se před nikým skrývat a strachovat se, že někdo uvidí, jak někoho líbám. Je mi jedno, jestli o mě bulvár píše nebo ne, nestarám se o něj. Důležití jsou moji fanoušci."

Miley’s new song: “Karma’s a bitch”?

13. srpna 2011 v 12:55 | Džejnýý |  Miley Cyrus
Na twitteru se objevila zpráva o nové písni "Karma's a Bitch". Tuto píseň napsal Desmond Child, se kterým Miley pracuje na nových písní. Také Rock Mafia napsali na twitteru něco o Karmě a určitě to nebude náhoda. Takže myslím, že se můžeme těšit na novou píseň, dokonce i Antonia Armato, už před nějakou dobou napsala na twitter, že je Miley s Rock Mafia ve studiu a slyší je zpívat písně, které napsala.

Vanessa na festivalu v San Franciscu > 12.8.11

13. srpna 2011 v 12:46 | Džejnýý

Myslim, že můžeme pokračovat a k dispozici tu máme jednu fotografii na které byla spatřena Vanessa Hudgens na hudebním festivalu v San Franciscu. Stalo se tomu tak v pátek (12.srpna) a doprovod Vanesse dělala její sestra Stella a kamarádka Laura. Doufejme, že se v průběhu dne ukáže více fotek.

VANESSA HUDGENS & FELIX RODRIGUEZ: DIVOKÁ LÍBAČKA!

13. srpna 2011 v 10:55 | Džejnýý |  Vanessa Hudgens


Hvězda filmu Muzikál ze střední byla spatřena, jak se líbá s kytaristou kapely The Sounds!
Zdá se, že po sladkém hereckém kolegovi z HSM, Zacu Efronovi (23), se kterým se rozešla v prosinci loňského roku, má Van (22) konečně new objev. Je jím kytarista švédské indie-rockové kapelyThe Sounds Felix Rodriguez.

Dvojice byla spatřena před hotelem Huntington Beach v Kalifornii, jak se vášnivě se líbá! "Povídali si, smáli se a když se začali líbat, nemohli se jeden od druhého odlepit. Stáli tam snad hodinu. Byli rozkošní," říká zaměstnanec hotelu, který hvězdy viděl na vlastní oči.

Vanessa a Felix se potkali na party po Hurley Walk the Walk National Championship. "Táhli to spolu až do rána a bylo vidět, že to mezi nimi parádně jiskří," prozradila návštěvnice akce.

Ještě před pár týdny sice Van prohlašovala, že si užívá single život, baví ji flirtovat s roztomilými kluky a po dlouhodobém vztahu se Zacem teď žádný vážný vztah nehledá, teď se ale zdá, že je všechno jinak a do Felixe je pořádně zamilovaná!

Hollywood představil nové obsazení postav celovečerního filmu Sex ve městě

12. srpna 2011 v 21:53 | Džejnýý |  Selena Gomez

Již delší dobu se mluvilo o natočení celovečerního filmu Sex ve městě s mladším obsazením a konečně se tak událo. Nový film by měl představit osudy čtyř nerozlučných kamarádek v New Yorku. A kdo se nám v rolích čtyř krásek představí?


Postavu novinářky Carrie Bradshaw dostala mladší sestra dvojčat Olsenových Elizabeth Olsen (22). Půvabná blondýnka si zahrála ve filmech Silent House a Peace, Love & Misunderstanding a dokonce se stihla proslavit i svou módní značkou Elizabeth&James.
Krásná zpěvačka Selena Gomez (19) ztvární roli Charlotte York. Selena je známá svým vztahem s oblíbeným zpěvákem Justinem Bieberem (17) a tvůrci věří, že její obsazení je dobrým komerčním tahem.
Právničku Mirandu Hobbes si zahraje neteř Julie Roberts (43) Emma Roberts (20), známá například z filmů Puberťačka nebo Hotel pro psy.

Roli sebevědomé Samanthy Jones dostala přítelkyně Leonarda DiCapria (36) Blake Lively (23). Původně měla ale ztvárnit Carrie Bradshaw a ze změny byla docela zklamaná. "Bydlím v New Yorku a dobře se oblékám, co je víc potřeba?"

tak to se moc těším.:))!

Tak se vám hlásím ještě jednou!

12. srpna 2011 v 19:32 | Džejnýý |  Moje kecičky <3


Monte Carlo! Film,který jsem dnes zkoukla.:)..Koukala jsem se na něj hlavně kvůli tomu,že tam hraje Selena Gomez.:)..Příjemně ale překvapilo,že tam hraje i Leigton Meester.:)
Film se mi celkem líbil,je to taková bláznivá romantická komedie.:))...Myslím,že se Seleně povedl(rozhodně víc než Ramona and Beezus).:)Kdo to ještě neviděl,rozhodně doporučuji.:)*