Červenec 2011

POZOR! POZOR!

28. července 2011 v 21:54 | Džejnýý |  Moje kecičky <3

Ahojky...Jak se máte?...Mám pro vás důležité oznámení!
Zítra odjíždím ke kámošce do Strakonic na celý víkend,takže až do pondělka nebudu na blogu.Prosím Affska,omluvte mě.Pak vám to vynahradím.:)
a drže mi palce,protože jedu autobusem sama trasou,kterou jsem nikdy nejela a budu 4krát přestupovat.:(..

Selena Gomez také vsadila na vlastní vůni

28. července 2011 v 21:50 | Džejnýý |  Selena Gomez

Na business se dala i Selena Gomez, bude mít svůj vlastní parfém.
Selena na něm spolupracovala posledních 12 měsíců a nemůže se dočkat, až si k němu všichni přivoní.

Prozradila nám: "Pracovala jsem na něm skoro celý rok. Strašně mě to bavilo, je to vzrušující práce a hodně mě zajímalo všechno kolem. Podílela jsem se na celém procesu, od vybírán vůní, přes design flakónku až po kampaň. Celý ten proces mě hodně bavil."

Selena tvořila svou vůni se značkou Adrenalina a do obchodů by měla přijít příští rok. Zástupce společnosti řekl: "Byli jsem ze spolupráce se slečnou Gomez nadšení. Více ale prozradíme, až budeme vědět přesné datum, kdy se vůně objeví v obchodech."


Zatímco Sel v této sféře teprve začíná, vůně, na které pracoval její přítel Justin Bieber, se pomalu stává jedním z nejprodávanějších roduktů roku 2011. Jeho Someday vydělala během prvních tří týdnů v řetězcích Macy' s více než 3 miliony dolarů a stane se tak možná nejúspěšnější prodávající se vůní celebrity v celé historii.

Manažerka prodeje, Karen Grant, přiznala: "Neměli jsme tu takový úspěch od vůní Jennifer Lopez's - Glow a Britney Spears - Curious!"


O jaké roli sní Ashley Tisdale?

28. července 2011 v 21:47 | Džejnýý |  Ashley Tisdale
Chtěli jsme probrat hlavně herecké začátky, současnost a budoucnost. Ash (26) nám ale navíc práskla, jaká je její vysněná role a co si myslí o společnosti Disney.

Tvůj hlas můžeme slyšet jako Candance v seriálu Phineas & Ferb. Jak ses k téhle roli dostala?

"S dabováním jsem začala, když mi bylo 10. Bylo to ve filmu All Dogs Go To Heaven, ale pracovala jsem také pro MGM a další animáky. Bylo to skvělé. Je to něco úplně něco jiného než když natáčíte hraný seriál nebo živou show. Dabování mě vždycky bavilo. Později mě oslovila společnost Disney, kde vznikly pilotní díly ke dvěma různým seriálům, ale ani jeden se nakonec nevysílal. Když pak přišla třetí nabídka na Phineas & Ferb, už jsem ani nedoufala, že se chytí. Ale dopadlo to skvěle a tenhle seriál už běží spoustu let.

Při namlouvání Candance se asi pořádně vyblbneš, co?

"Je to vážně legrace. Celá tahle show je maximálně zábavná a její tvůrci Dan Povenmire a Jeff Marsh jsou neúnavní vtipálci. Vystupuju v tomhle seriálu 5 let, takže už je dobře znám, ale oni mě stejně vždycky nějak nachytají."


Se společností Disney pracuješ už hezky dlouho. Co ti tahle spolupráce přináší a co bys naopak změnila?

"Moc si vážím toho, že jsem od nich dostala takovou příležitost a důvěru. Jsem hrdá na to, že patří právě pod Disney. Mám ráda svou práci a tahle společnost mi umožňuje ji dělat naplno. Za což ovšem vděčím hlavně fanouškům, že mají mé pořady rádi a že to často do Disney píší. Díky vám všem."

Ale co všechny ty promo akce a svazující smlouvy, které jsou v pozadí úspěchu každé Disney star?

"Jasně, já vím, co máte na mysli... Beru to jako součást mé práce. Nevadí mi to! Vlastně mě to docela baví. Můžeš si koupit například panenku Ashley Tisdale, buďto v růžovém oblečení nebo v golfovém outfitu. (smích) Teď se navíc začaly prodávat i figurky z Phineas & Ferb. (smích) Je to super!"

Od té doby, co skončilo natáčení seriálu Hellcats, na ničem novém nepracuješ. Na co máš teď zálusk?

"S Hellcats jsem si užila spoustu zábavy, bylo to skvělé natáčení, ale ráda bych se už posunula někam dál. Chtěla bych točit hlavně romantické komedie. Byla jsem nedávno na několika castinzích na různé filmy, tak doufám, že alespoň jeden z nich vyjde."

Máš nějakou vysněnou roli?

"Vlastně ani nevím, jestli něco takového jako vysněná role existuje. Mám spíš oblíbený žánr, a to jsou komedie, takže budu velice spokojená, když si v nějakých dobrých zahraji. Na druhou stranu bych ale také byla šťastná, kdyby mě fanoušci mohli vidět v nějaké dramatické roli. Uvidíme, nechám se překvapit..."


Taylor Swift: Musím mít cíl!

28. července 2011 v 21:44 | Džejnýý |  Taylor Swift
Zeptali jsme Taylor na to, co je pro ni v životě nejdůležitější, jestli vnímá povolání zpěvačky jako náročnou práci a také jestli ji zajímají reakce jejích fans. Přečti, si co nám Tay (21) odpověděla.
Je náročné být zpěvačkou?
Taylor:
"Podle mě to není těžká práce. Musím se umět rozhodnout, kterou práci vzít a kterou ne. Nikdy mě ani nenapadlo, že by povolání zpěvačky mělo být náročné. Jsem vděčná bohu a děkuji mu za to každý, že se můžu živit tím, co mě baví."

Co je pro tebe v životě nejdůležitější?
Taylor:
"Určitě cíl! V práci ho považuji za samozřejmost. Nedokážu si představit, že bych neměla jasnou představu o tom, kam se chci jednou dostat a co chci dál dělat. Cíl je pro mě ale důležitý i v běžném životě. Například při nakupování. Vždycky si nejdřív řeknu, pro co do obchodu jdu a snažím se nekoupit nic navíc. Takhle to mám se vším, potřebuju mít život naplánovaný."

Dáš na reakce svých fanoušků?
Taylor:
"Reakce fanouška je pro mě ten největší kompliment... V tu chvíli totiž vím, že se ho můj song dotkl. V některých písních jsem popsala reálné situace, kterými jsem v životě prošla. Například, když jsem psala song 15, měla jsem pocit, že jsem jediný člověk na světě, který něco takového prožil. Ale když jsem si pak četla, jak nad tímhle textem lidé diskutují, měla jsem pocit, že dělám svou práci dobře. A jestli myslíte, zda se nechám některými komentáři ovlivnit, tak ano! Někdy mají fanoušci docela zajímavé připomínky."


Selena Gomez: Recept na lásku

27. července 2011 v 10:04 | Džejnýý |  Selena Gomez

Zeptali jsme se Sel na její odchod ze seriálu Kouzelníci z Waverly, na nepříjemné zkušenosti s internetem a hlavně jsme jí poprosili, aby nám prozradila recept na dokonalou lásku...
Bravo GIRL: Co ty a sociální sítě?
Selena:
"Na světě jsou mnohem horší věci než to, že ti někdo přes net napíše, že tě nesnáší. Nechci si ale hrát na hrdinku, takže přiznávám, že se mě haters občas dotknou. Internet miluju i nenávidím. Na mé fanoušky ale myslím pořád. Pokaždé, když jsem dělala nějaké důležité rozhodnutí ohledně filmu, hudby... prostě čehokoliv, jsem si říkala 'Budou na mě pak moji fans pyšní?'. Opravdu takhle přemýšlím."

Bravo Girl: Jak prožíváš svůj konec v show Kouzelníci z Waverly?
Selena:
Snažila jsem se to dlouho v sobě dusit, ale nešlo to. Obrečela jsem to! Celý štáb tvořil dlouhou dobu obrovskou část mého života, oni sledovali, jak vyrůstám, pomáhali mi a ukazovali, co a jak mám dělat. Je velmi těžké od těchhle lidí odejít. Mám pocit, že jsem pořád ta holka, co se z Texasu přestěhovala do L.A., možná trochu moudřejší a starší, ale jsem to pořád já. Na Kouzelníky nikdy nezapomenu."

Bravo Girl: S Justinem jste jako dvě hrdličky. Poraď všem holkám svůj recept na pravou lásku.
Selena:
"Láska je něco nepopsatelně krásného a úžasného, ale často je také složitá a křehká. Musíš si jí užívat, ale také se musíš starat o to, jestli se stejně skvěle jako ty, cítí i tvůj partner. Řídím se podle toho, co mi říká mé srdce. Moje rada na perfektní lásku je: užívat si a být připravená na všechno!"

zdroj: bravogirl!

Demi Lovato: dostala jsem ze sebe všechno

27. července 2011 v 10:02 | Džejnýý |  Demi Lovato
Jestli jsi už viděla nový klip Demi Lovato - Skyscraper, musí ti být jasné, že celé nové sólové album je pro Demi hodně intimní záležitost po náročném roce.
V písničkách na novém albu se Demi vyzpívává z problémů, o který nidky před tím nemluvila. Už dříve se sice přiznala k sebepoškozování, mluvila i o své bipolární poruše a problémech s váhou. Cítila ale, že bude dobře, když sáhne ještě hlouběji a vypovídá se ještě víc.

"Na albu jsou některá témata, která jsou pro mě hodně hluboko a já je tak dostala ven," přiznává. "Zpívám tam o věcech, o který jsem dřív ani nemluvila."


Demi také prozradila, že má na těle nové tetování - kříž, pro který vybrala místo na ruce. "Jsem hodně spirituální. Věřím v Boha, jsem křesťanka, takže kde je lepší místo na takové tetováním než na ruce, ve které držím mikrofon..."


Přes všechno, z čeho se Demi chtěla vypovídat, jsou na albu i 'lehčí' momenty, třeba duety s ve stylu R&B. "Jsou tam určitě i světlejší a lehčí pocity. všechny písně nejsou tak intenzivní, jako právě Skyscraper," vysvětlila Demi.

Selena Gomez & Justin Bieber spolu na pódiu!

27. července 2011 v 9:57 | Džejnýý |  Selena Gomez
Sel připravila svým fanouškům na nedělním koncertě pořádné překapení: Na pódium v Pacific Amphitheater pozvala Justina, aby si s ní zazpíval. Podívej se, jak se jim společný song povedl.

nuda

24. července 2011 v 16:13 | Džejnýý |  Moje kecičky <3
tAky se dneska tak nudítee?.:(

Selenina narozeninová beskovka!

22. července 2011 v 14:19 | Džejnýý |  Soutěž
Ahojky,jistě víte,že má dnes Selena Gomez narozeniny.Proto se dnes zaměřím právě na ní.:)..První soutěž se jmenuje Bleskovka o Seleniných kamarádkách.
Vaším úkolem nebute nic jiného než napsat kdo se skrývá na fotkách se Selenou.Fotek je celkem 6.Myslím,že je to poměrně jednoduché,možná jedna fotka bude obtížnější,ale věřím,že to zvládnete.:)
1 fotka

2.fotka

3 fotka

4.fotka

5.fotka
6.fotkaŘEŠENÍ:
do komentu napis vsech 6 jmen a koho chces na diplom..

VAROVÁNÍ: pokud nevíš všech 6 dívek,ale třeba jen 5,nic nepiš!!!

Dnes má narozeniny Selena Gomez!

22. července 2011 v 10:53 | Džejnýý |  Selena Gomez
Kdo by neznal tuto velmi krásnou američanku?..Selena Gomez je vzorem mnoha dívkám,ale je také zároveň jejich sokyní,protože se nedávno dala dohromady s idolem snad všech mladých dívek a tím idolem není nikdo jiný ,než JUstin Bieber.
O Seleniných narozeninách se už mluvilo dříve.Selena si myslí,že pro ní má její matka nějaké překvapení.Jestli tomu tak skutečně zatím nevím,ale až to zjistím,hned vás budu informovat.:)
Jinak..zatím Seleně přeju všechno nejlepší a mnoho úspěchu do dalších let.:)