Březen 2011

HELP ME,PLEASE!..j

20. března 2011 v 12:57 | JANINA |  Moje kecičky <3
Lidi,prosíím....Jistě jste si všimly,že tenhle blog fct vážně upadáá..Je to i mnou..nechodím sem....ale důvod je asi tn,že se mi tenhle blog tak trochu zhnusil....nelíbí s emi ten dess,a proto sem ani nechodím ráda..:(...mám novy dess,ale neumim si honastvait...Mohl by jste mi s tim prosim nekdo pomoct?..:(...

20.3.2011..J

20. března 2011 v 12:54 | Janina |  Moje kecičky <3
Zdravíím váás..:)))....Tak tu máme opět neděli..:))..Přípravy do školy,mnozí z vás se po dlouhé době chystají do školy..:))....Já jdu zíítra jen na dvě hodiny,páč mám pak doktora,tak to snad přežiju..:)..Jinak..tenhletýýden bude pro mě dost náročnýý..:(...Hodně písemek a tak...navííc..chtěla bych začíít držet dietu...Nevíte o nějaké osvědčené?...
:)...Jinak..dnes mám vplánu přidat pár čláánků,tak se tu jistě zastavte..:)

Módní nadání Miley Cyrus

5. března 2011 v 15:12 | Janina |  Miley Cyrus
Co dělá Miley kromě zpívání, tančení a hraní? Trička!
Osmnáctiletá zpěvačka se přiznala, že miluje, když si může oblečení přizpůsobit svému. Navíc to je skoro jediná věc, kterou kromě zpěvu, tance a hraní může dělat podle svého, aniž by něco pokazila.
Nejvíc se prý vyřádí na tričkách!


"Vážně si nemyslím, že bych měla nějaký zásadní talent na něco dalšího, kromě zpěvu, hraní a tancování," svěřila se Miley.

"Ale co mi jde docela dobře, je upravování triček nebo košilí. Různě je prostříhávám a přestříhávám..., myslím, že jsem s nůžkama vážně dobrá," směje se.


Miley často provází diskuze kolem jejího oblečení a provokativních kostýmů na vystoupení. Ale ona tvrdí, že se potřebuje zbavit klaustrofobického pocitu z oblečení, které musela nosit jako Hannah Montana.

"Když mě při závěrečném natáčení oblékly do růžového a třpytivého kostýmu, skřípala jsem doslova zubama," vzpomíná. "Kamarád, který se přijel na natáční podívat, říkal, že nevypadám zrovna šťastně. Aby ne! Jsem vždycky z těch všech ozdůbek totálně odrovnaná!"

Miley není jedinou, kdo se v její rodině zabývá vlastní módou. Mladší sestra Noah (11) letos vlastnoručně připravila pro všechny své kamarády kostýmy na svatého Valentýna.

Miley Cyrus: má nového přítele?

5. března 2011 v 15:10 | Janina |  Miley Cyrus
Miley prý randí s britským hercem Joshuou Bowmanem. Co je na tom pravdy?
Vrabci cvrlikali, že Miley Cyrus byla spatřena s Joshuou Bowmanem. A vypadalo to jako rande!

Zatím co ale jeden zdroj tvrdí, že to asi nebude nic vážného a spíš si spolu užívají kamarádské legrace, druhý tvrdí, že to mezi nimi pěkně jiskřilo. Seznámili se při natáčení So Undercover, kde si MIley zahrála agentku FBI.

"Na večírku k jejich novému společnému filmu So Undercover už byli nerozluční. Ale Miley je teď zpátky v Los Angeles a Joshua je v Luisianě. Teprve uvidí, jak jim to půjde," řekl človíček z natáčecího týmu.

Loňský rok bylo pro oba dva divoký. Joshua se dostal na stránky novin poté, co byl spatřen na pláži St. Lucia s Amy Wineouse, a Miley se v listopadu rozešla se svým přitelem Liamem Hemsworthem.