Únor 2011

O čem bude Breaking Dawn!

26. února 2011 v 16:31 | Janina |  Twilight ságaMoc brutality? Moc sexu? Nic pro fanoušky, kterým ješte nebylo osmnáct? Filmový producent Wyck Godfrey vysvetlí, co je pravdy na fámách, které kolem filmu vznikly!
Pořád dokola se objevují ty samé otázky kolem fi nále "Twilight ságy" s názvem "Breaking Dawn". Producent Wyck Godfrey nám zodpověděl čtyři největší hádanky. Románová předloha byla rozdělena do dvou fi lmů (první díl přijde do kin v listopadu 2011, druhý díl rok poté). Co se ale v kterém filmu stane? Wyck Godfrey říká: "V prvním díle jde o Bellino těhotenství a Jacobovu vlkodlačí smečku. V druhém díle bude popisován Bellin život jako matky a upírky." První díl "Breaking Dawn" skončí narozením Belliny a Edwardovy dcery: Renesmee (Mackenzie Foy). V knize se o tom vypráví ve velmi krvavé kapitole - pro mnoho čtenářů šokující. Bude hororový porod i na filmovém plátně?

Selena miluje Justina

26. února 2011 v 16:28 | Janina |  Selena Gomez


Selena a Justin Bieber ruku v ruce. Tak byly tyhle dvě hrdličky už několikrát fotografovány. Selena se svěřila, jak to s jejími city je doopravdy!
"Miluju Justina," svěřila se Selena (18). "Je v mém životě už strašně moc dlouho a moc pro mě znamená. Je můj opravdový přítel!"

Zároveň ale dodala, že k Justinovi opravdu chová hluboký cit, ale nerozumí tomu, proč se o jejich přátelství všichni tolik zajímají.

"Myslím si, že je skvělé, že se o vás lidé zajímají, ale nerozumím tomu, proč je zajímá zrovna to, na jaké úrovni je moje přátelství s Justinem Bieberem." A hned upřesnila zvěsti o tom, že spolu strávili den Svatého Valentýna. "Ne, nebyli jsme spolu. Celý den jsem pracovala, takže mí Valentýnové byli moji fanoušci :)."


Selena byla ještě předtím spojována s Nickem Jonasem i Taylorem Lautnerem. O Justinu Bieberovi ale už před časem prohlásila, že ho miluje jako bratra a žádné randění tedy nepřichází v úvahu. "Je jako můj malý bráška, takže by to bylo dost divný…," zněl koment Seleny.

Nicméně Justin naznačil, že randí s někým "speciálním", ale neprozradil jméno a ani nenaznačil, jestli se nejedná nakonec o Selenu. Zároveň však všechno zahrál do autu tím, že řekl: "Je mi 16, takže si randění užívám, jde přeci hlavně o to, užít si zábavu, ne.."

Vanessa: kdo ví, co přinese budoucnost

26. února 2011 v 16:26 | Janina |  Vanessa Hudgens"Budoucnost ovlivňujeme sami. třeba se dáme se Zacem zase dohromady..."
Vanessa (22) se sice v prosinci rozešla se Zacem (23), a to prý kvůli tlaku svých hereckých kariér, ale nevylučuje, a vlastně prý doufá, že se k sobě v boudoucnu zase vrátí.

"Jsme stále přátelé, stále si rozumíme. Kdo ví, co přinese budoucnost...!? Myslím si, že si ji ovlivňujeme hlavně sami," svěřila se Vanessa.


Pověsti o tom, že se Zac s Vanessou smířili, už nějaké proběhly, nic ale nebylo potvrzené.

Vanessa teď na své soukromé trable zapomíná při natáčení nového filmu Journey 2: The Mysterious Island, které probíhá na Hawai. S nadsázkou říká, že většinu času tráví stříkáním falešného potu na celé tělo, při natáčení scén v džungli.

"Jasně, že když se celý den pohybujeme v džungli, jsme zpocení přirozeně. Ale i tak se na scény přidává a sprejuju na sebe vodu Evian. Ta jako pot funguje dokonale hlavně na obličeji," směje se Vanessa.

"Stříkám se s ní snad všude, na ruce, na krk, na hrudník, a taky na prsa. Ale to je hrozně srandovní, protože normálně se na prsou nepotíte, ale film je film."


17.2 slaví narozky Paris Hilton!

17. února 2011 v 13:40 | Janina |  Moje kecičky <3
Povolání: Modelka, zpěvačka, herečka
Věk: 29
Datum narození: 17. 02. 1981
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Vodnář

Výška: 173 cm
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat. Paris Hilton byla také přistižena při kouření marihuany a kokainu a kvůli řízení auta pod vlivem alkoholu strávila pár dní ve vězení.Všechno Nejlepšíí..!...16:2.2011

16. února 2011 v 11:10 | Janina |  Moje kecičky <3
Zdravíím...Mám ted práázky...:)..tak jsem tu i rááno..:)..tedaaa..hlavně ráno..:).::D
Včera jsem se koukala na film se Zacem Efronem.Jmenoval se Smrt a život Charlieho St. Clouda..musíjm říct,fct povedenýý...normáálně jsem u toho i brečela...po dlouhá době se mi nějaký film fct takhle hodně líbil...navííc..nnení to nic ve stylu Hsm,takže mě to přijemně překvapilo,..jsem prostě nadšenáá..doporučuji shlednout..:)
jinaakk...VELKÁ PROSBA!!!!!!!!!!!§§§
mám dess a neumim si ho nastvait,pomuze mi nekdo..?..prosííím

Pro má AFFS!

15. února 2011 v 17:18 | Janina |  Moje kecičky <3
Ahojky..:)..Dnes máme 15 února...a já máms tále práázdniny..".."!!!..:)...Je to parááda..:)..konečně odpočívám od školy...od intru..od všech....v sobotu jsem byla v Chodě,takže jistě budou i fotky..:DDDD-....Budou zase strašnéé..!..:DDD
jinak..chci vám jen oznámit,že už nejsem Lady Janee...
ted se budu podepissovat jen jako
Janee....


MILUJU VÁÁSS..:)*

Kristen Stewart je skvělá kuchařka!

13. února 2011 v 13:11 | Janina |  Twilight sága
Kromě ságy Twilight se herečka také objeví ve filmovém zpracování novely Jacka Kerouacka Na cestě...
Tam si Kristen (20) zahrála po boku Garretta Hedlunda (26), který na sebe v nedávné televizní show prásknul: "Jednou jsem na natáčení vařil tortilovou polévku. Dopadla hrozně, Kristen je toho svědkem. Nikdo jí nejedl! Jsem velmi špatný kuchař."

Kristen se smíchem souhlasí: "Bylo to opravdu šílené, ani nevím, k čemu bych tu odpornou hnědou hmotu přirovnala. Bylo to slizké a velmi nevábně to zapáchalo!"

To filmová Bella je v kuchyni mnohem zručnější: "Od malička jsem vařila mé rodině. Pečení mě nebaví a ani mi nejde, ale vaření je super. Užívám si to."

Zároveň ale přiznává, že dřív se za své kuchařské výtvory dost styděla: "Neodkázala jsem si představit, že bych uspořádala party a všichni by na ní jedli mé jídlo. Bála bych se, že jim nechutná. Teď vím, že to tak není, že si ho každý užívá a domácí večere si dopřáváme docela často."


Kolik vydělává Taylor?

13. února 2011 v 13:09 | Janina |  Twilight sága
Taylor Lautner porazil své Twilight kolegy Kristen Stewart a Roba Pattinsona v žebříčku Top 40 nejvíce vydělávajících hollywoodských hvězd.
Žebříček se mrkl na herecké honoráře hollywoodských celebrit za rok 2010. Taylor (18) nejen, že porazil Kristen a Roba, ale Kristen nezůstala z 'upíří trojice' mezi pány na chvostu.

Podle tohoto žebříčku se Taylorovi honoráře vyšplhaly na 33,5 milionů dolarů, čím že se dostal na deváté místo, z kterého o jedno níže spadl Robert Downey Jr.

Kristen si loňským natáčením navýšila konto o 28,5 milionů dolarů a Robert o jeden milion méně.


Redaktor magazínu Vanity Fair, která žebříček uvádí, Peter Newcomb, řekl: "Taylor je pravděpodobně nejvíce vydělávajícím teenagerem v součastnosti. Jeho první honorář byl mnohem, mnohem nižší."

"S úspěchem filmů, které natočil, se ale agenti filmových studií vrací a nabízí mu už mnohem lukrativnější honoráře."Na prvním místě žebříčku se umístil režisér Avataru James Cameron s 257 miliony dolarů, následovaný Johnny Deppem (100 mil. dolarů), který se naposledy ukázal ve snímku Cizinec. Jen za roli Kloboučníka v Alence v Říši divů si odnesl 40 milionů dolarů.

Tak jako tak, úspěch, kterým se do povědomí dostali herci Twilight ságy, nese své ovoce, a Kristen Stewart se pro letošek stala nejvíce vydělávající hollywoodskou celebritou mezi ženami.


Eclipse = Totální propadák!

13. února 2011 v 13:06 | Janina |  Twilight sága
Nominace na Zlatou malinu jsou zveřejněny!
Stejně jako Oscary, udělují každoročně filmoví kritci i Zlaté maliny, "ocenění" za nejhorší film. Podle movie znalců je jedním z nejhorších snímků roku 2010 film Twilight sága: Zatmění, který napříč kategoriemi posbíral 8 z deseti nominací.

Mezi další, podle kritiků příšerné filmy, se pak řadí například Sex ve městě 2, Nezapomeň na mě, kde si hlavní roli zahrál Robert Pattinson nebo snímek Gulliverovy cesty, který je v našich kinech ani ne týden.

Podívej se na přehled všech nominací

Nejhorší film

Exmanželka za odměnu
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři

Nejhorší herec

Jack Black - Gulliverovy cesty
Gerard Butler - Exmanželka za odměnu
Ashton Kutcher - Vrahouni, Na sv. Valentýna
Taylor Lautner - Twilight: Zatmění, Na sv. Valentýna
Robert Pattinson - Nezapomeň na mě, Zatmění

Nejhorší herečka

Jennifer Aniston - Exmanželka za odměnu, Záměna
Miley Cyrus - Poslední píseň
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis and Cynthia Nixon - Sex ve městě 2
Megan Fox - Jonah Hex
Kristen Stewart - Twilight: Zatmění

Nejhorší herečka ve vedlejší roli

Jessica Alba - Na sv. Valentýna
Cher - Varieté
Liza Minnelli - Sex ve městě 2
Nicola Peltz - Poslední vládce větru
Barbra Streisand - Fotři jsou lotři

Nejhorší herec ve vedlejší roli

Billy Ray Cyrus - Chůva v akci
George Lopez - Chůva v akci
Dev Patel - Poslední vládce větru
Jackson Rathbone - Zatmění
Rob Schneider - Machři

Nejhorší "zneužití" 3D technologie

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty
Souboj titánů
Poslední vládce větru
Louskáček 3D
Saw 3D

Nejhorší herecké obsazení

Jennifer Aniston a Gerard Butler - Exmanželka z odměnu
Josh Brolin a Megan Fox - Jonah Hex
Všichni herci ve filmu Poslední vládce větru
Všichni herci ve filmu Sex ve městě 2
Všichni herci ve filmu Twilight: Zatmění

Nejhorší režisér:

Jason Friedberg a Aaron Seltzer - Tupíři
Michael Patrick King - Sex ve městě 2
M. Night Shyamalan - Poslední vládce větru
David Slade - Twilight: Zatmění
Sylvester Stallone - Expendables: Postradatelní

Nejhorší scénář:

Poslední vládce větru
Fotři jsou lotři
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři

Nejhorší pokračování série nebo remake (kombinovaná kategorie)

Souboj titánů
Poslední vládce větru
Sex ve městě 2
Twilight: Zatmění
Tupíři


Taylor Lautner: New láska pokračuje!

13. února 2011 v 13:04 | Janina |  Twilight sága
Už od listopadu se mluví o tom, že Twilight star chodí s dcerou slavného zpěváka Phila Collinse...
Chvilku se sice zdálo, že šlo o pouhý klep, teď je ale zcela jasné, že Lily (21) a Taylor (18) jsou zamilovaný pár. "Potkali jsme je v restauraci," vypráví návštěvnice jednoho luxusního podniku v Hollywoodu.

"Drželi se za ruce a Taylor Lily něco šeptal do ucha. Ona se pořád smála a pak se zvedli a v obětí odešli. Mysleli si, že je nikdo nevidí," tvrdí ještě svědkyně.

Další zdroj z hercova blízkého okolí ale říká, že páru začínají krušné časy: "Taylor pořád natáčí a ikdyž za ním Lily často jezdí, někdy se nevidí i týden! Je to velmi těžké."

Hlavně pro filmového Jacoba. Jeho new girl si s ním totiž začala v době, kdy ještě chodila s kameramanem z týmu Stevena Spielberga, který byl zrovna v dalekém Novém Mexiku. Snad si tentokrát nenajde nikoho jiného!