Leden 2011

Paris Hilton se chce vdávat

31. ledna 2011 v 13:28 | Janina |  Paris Hilton
Kromě vlastní TV show touží Paris i po rodině.
Příští měsíc jí bude 30 a Paris najednou přepadl pocit, že by sechtěla usadit: "Ano je to tak. Vyřádila jsem se dost. Je čas se vdát a mít děti!"

Má ale dědička hotelového impéria k takové akci vhodného partnera? Ano! Randí totiž s majitelem sítě luxusních nočních klubů v Las Vegas Cy Waitsem. "Cy by byl skvělý táta," tvrdí Paris.

"Můžu prozradit, že bych se ráda stihla vdát ještě v tomto roce. Se Cyem se k sobě perfektně hodíme a já poprvé v životě věřím, že nám to vyjde," svěřila se ještě star.

Oslavu třicetin ale mateřské plány nepřekazí: "Plánujeme hned několik večírků, kde narozky oslavíme. Jsem fakt natěšená."

Jaký dárek čeká od svého přítele, si však Paris nechala pro sebe.


Paris Hilton bude mít vlastní TV Show

31. ledna 2011 v 13:25 | Janina |  Paris Hilton
Pařmenka a milovnice čivav slibuje, že už brzy ukáže, jaká skutečně je...
A to dokonce celému světu. Paris (29) se totiž rozhodla vrátit na obrazovky televizí se svou vlastní show. Ta se bude jmenovat Svět podle Paris a začne ji vysílat americká TV síť Oxygen už letos na jaře.

Půjde tak o volné pokračování reality show The Simple Life, která v TV běžela v letech 2003 - 2007 a Paris o ní říká: "Přestože to byla reality show, někoho jsem hrála. Snažila jsem se na lidi působit nějakým dojmem, ale to asi nebyla ta správná cesta."

The World According to Paris, jak se série bude jmenovat v originále, má být jiná: "Chci být víc otevřená a opravdová. Nebudu si na nic hrát. Budu sama sebou."

Dědička hotelového impéria tak slibuje, že diváci neuvidí jen její luxusní bydlení, auta a oblečení, ale také: "Každý může nahlédnout do mého nitra. Všichni mě budou moci poznat. Nebudu tajit své emoce."

Na druhou stranu ale nepůjde o žádnou ubrečenou nudu: "Jeden z nejbláznivějších dílů bude, když půjdu skákat s padákem, z toho jsem už teď malinko nervózní." Určitě tedy je, na co se těšit.


Taylor Swift: Nemůžu jíst

31. ledna 2011 v 13:23 | Janina |  Taylor Swift
Od chvíle, kdy dostala kopačky, nic ji nebaví...
Chodili spolu od října minulého roku a podle zpěvaččiných tehdejších reakcí se zdálo, že tahle láska bude ta pravá. Šok ale přišel těsně před vánočními svátky, kdy Jake Gyllenhaal Taylor zavolal, že se s ní rozchází.

Důvod? "Příliš velký věkový rozdíl," tvrdí Jake. Co na to Taylor? "Vůbec to nechápala. Byla jsem s ní zrovna v kavárně, když jí to Jake řekl. Měla fakt radost, když uviděla jeho jméno na displeji svého mobilu, nic netušila a on jí jen pár větami dal kopačky. Že prý by to nefungovalo," vypráví zpěvaččina dobrá kamarádka.

Od té doby Tay vůbec není ve své kůži. "Nespí a nejí. Je pobledlá a vůbec na nic nemá náladu. Nedivím se jí, takový rozchod by rozhodil každého," říká ještě kámoška.

Taylor se však nechala slyšet, že spíš než smutná, je na Jakea pořádně naštvaná: "Rozejít se s někým jen po telefonu je největší srabárna, co znám!"


Stmívání pod kůží

19. ledna 2011 v 14:45 | Janina |  Twilight sága
Tak tohle je moc! Prodavačka Cathy je rozhodně nejhustší fanynkou Twilight!
Není kérka jako kérka, chtělo by se říct. No co, každý si na sebe nechá vytetovat, co je mu milé, co ho vystihuje a co se mu líbí.
Paní Cathy (49) se do Twilight ságy nejspíš zamilovala natolik, že si na tělo nechala vytetovat hned několik filmových motivů.

Rozhodně nejde jen o malou nenápadnou kérku filmového loga orámovaného růžovým trním. Když už, tak už!, řekla si asi Cathy a vzala to pěkně z gruntu.
Twilight hrdiny má vytetované přes celá záda, a tak pod tričkem nosí Bellu, Edwarda i Jacoba...


Nejlepší herečka: Kristen Stewart

19. ledna 2011 v 14:44 | Janina |  Twilight sága
Kristen Stewart a Twilight sága pobraly další ocenění.
Kristen Stewart získala cenu pro nejlepší filmovou herečku, udílenou na večeru People's Choice Awards. 'Twilight sága - Eclipse' tak dostala celkem tři ocenění, a to i jako nejlepší film.

Další dvě ceny byly za nejlepší filmové drama a za nejlepší natáčecí tým, který představuje hlavní tři hrdiny v podání Kristen, Roberta a Taylora.

Kristen (20) tak porazila takové celebrity, jako jsou Julia Roberts, Jennifer Aniston a Angelina Jolie. Při předávání cen dojatě řekla: "Chtěla bych všem strašně moc poděkovat, tohle je moje první People's Choice Awards a hned si odnáším takovouhle skvělou cenu."

Robert Pattinson si tolik cen, jako jeho přítelkyně, domů neodnášel. V kategorii nejlepší herec ho porazil Johnny Depp rolí Kloboučníka v Alence z Říše divů.

Puberta = drsná změna!

19. ledna 2011 v 14:38 | Janina |  Miley Cyrus
NEJEN TEBE DOHNALA! ZNAJÍ JI I STARS!!!

Už asi nikdy v životě neprojdeš tak obrovskou změnou jako v teenage věku. Zřejmě se ani ty nevyhneš přiblblým projevům (pupínky), ale co naděláš? Čas puberty má ovšem i svou pozitivní stránku: Rok od roku budeš hezčí a hezčí a hezčí...

Puberta je na draka. To si na tomto místě musíme zcela jasně a otevřeně přiznat. Protože ačkoli s sebou tohle "období dozrávání" přináší i pár docela zajímavých a cool věcí (např. koukatelnější a víc repre ženské tvary), má i pár pěkně blbých vedlejších účinků.

Zejména pupínky, které najednou začnou rašit na obličeji, nečekaně zaútočí na dekolt a není jim trapné vlézt ti i na záda. Další peklo nastane zčistajasna s vlasy. Vždycky ti rostly, jak měly, a docela se jim dařilo, a teď? Najednou ti visí v mastných pramenech kolem hlavy, a ať je myješ, jak často chceš, zplihnou rychlostí blesku a neposlouchají ani osvědčené stylingové pomocníky.

A sebevědomí? To dostane taky pěkných pár facek, protože ti najednou kvůli novým tvarům žádné oblečení nesedí tak jako dřív! Člověk se tak nějak divně potácí mezi dívkou a ženou jako slon v porcelánu a neví si rady sám se sebou! Ale nejsi v tom sama - hvězdy můžou o pubertě taky leccos vyprávět...

Miley Cyrus

Na podzim bylo Miley 18 let a už má svůj styl. Ví, jaký make-up jí sluší, a odstávající uši šikovně skrývá pod vlasy. Ještě nikdy nebyla tak krásná jako teď! Když jí ale bylo třináct vězela Disney star v hluboké pubertě, jak je vidět podle mastné pleti a pupínků na čele. Díky make-upu se ale i tehdy zdál její obličej téměř bezchybný. Jen její vizážisté vědí, kolik času je to stálo. O rok později už je Mileyina pleť čistá a herečka září sebevědomím - pubertu má téměř za sebou! V patnácti už vypadala sexy ženky a vyzrále.Sága Twilight opět bodovala

19. ledna 2011 v 14:32 | Janina |  Twilight sága


Upírská série posbírala na slavnostním večeru People´s Choice Awards co mohla...
Kristen Stewart (20) rozdrtila takové mega stars filmového plátna, jako jsou například Julia Roberts, Jennifer Aniston nebo dokonce Angelina Jolie. A může za to samozřejmě role krásné Belly v Twilight, za kterou dostala například ocenění Nejlepší herečka roku!

Zatím poslední díl upírských filmů, Eclipse navíc vyhrál i cenu za Nejlepší dramatický film nebo Nejschopnější team.

Při děkování si Kristen neodpustila malý vtípek: "Nikdy jsem na People´s Choice Awards nebyla, ale odteď začnu chodit pravidelně. Moc děkuju!"

Robert Pattinson (24) ale takový úspěch neměl. Ocenění Nejlepší herec mu vyfoukl Johhny Depp za roli Kloboučníka ve filmu Alenka v říši divů a cenu Nej herec pod 25 let získal Zac Efron.

Dalšími hvězdami večera byli Rihanna a Eminem, kteří za hit Love The Way You Lie sklidili hned dvě ceny, Nejlepší song roku a Nejlepší video roku s tím, že Riri si odnesla i ocenění za Nejlepší popovou zpěvačku!


11.1.2011

11. ledna 2011 v 11:22 | Janina |  Moje kecičky <3
Sedím ve škole a nudím se..:D..tak jsem se rozuhodla,že něco přídám..:)...Pár článku už tam máte..:)....Novýho není asi nic..:)...U vás?..
Prosímváás..mám dess--!..ale neumim si ho nastavit,umí to z vás někdo??..PROSÍÍM..:D

Zac Efron už má za Vanessu náhradu

11. ledna 2011 v 11:19 | Janina |  HSM
Proslýchá se, že idol dívek Zac Efron už má za Vanessu Hudgens, s kterou se nedávno rozešel, náhradu. A kdo že je ona vyvolená? Čtěte dál…
Vypadá to, že pohledý herec Zac Efron se z rozchodu s Vanessou Hudgens vzpamatoval celkem rychle. Nejen v médiích se totiž proslýchá, že už si našel novou přítelkyni. A kdo že je ona vyvolená, na jejímž místě by si přálo být velké množství žen a dívek? Dcera slavného Bruce Willise a Demi Moore - Rumer Willis, s kterou Zac strávil dovolenou v posledních dnesch minulého roku…
Co říkáte, Vanessa nebo Rumer? Kdo se k Zacovi hodí víc?

Seleně Gomez někdo vyhrožuje smrtí

11. ledna 2011 v 11:16 | Janina |  Selena Gomez
Mladá zpěvačka Selena Gomez zažívá v těchto dnech nepříjemné chvíle. Anonym jí totiž posílá výhružné zprávy s informacemi, že by se Selena měla bát o svůj život…
V posledních dnech je kolem mladé zpěvačky Seleny Gomez pořádný humbuk. Za všechno může její údajný vztah s maldým zpěvákem Justinem Biebrem. Dvojice sice tento fakt popírá, ale zdá se, že některým lidem se představa, že Selena randí s Justinem zkrátka nelíbí. Zpěvačka dostala dokonce několik anonymních dopisů, ve kterých jí je vyhrožováno smrtí, pokud vztah s Justinem Biebrem neukončí…
Tomu se říká nepříjemná situace…