Prosinec 2010

POZOR NOVÁ GRAFICKA SOUTĚŽ!

30. prosince 2010 v 14:52 | JANINA |  Soutěž
Ahojky..zdravíím..:)..Odpočítávám novou grafickou soutez.!
POZOR!JE JEN PRO 4 LIDI,tak si pohnete..:)
prihlaste se a ukoly pak zadam..:)..s grafikou vam muze i nekdo pomoci..:)

Tohle miluje... Kellan Lutz

30. prosince 2010 v 14:22 | janina |  Twilight sága
Pořád nás dostává do kolen, stejně jako v prvním dílu Stmívání, nic se nezměnilo. Zajímá tě, co miluje tenhle vymakaný upír Kellan Lutz? Nás to teda zajímalo. A pozor! Od listopadu je zase singl!:-)

Svoje miláčky

"Mám doma dva psí kámoše. Nedám na ně dopustit. Přesně souhlasím s tím, že pes je jediný stvoření, které vás miluje víc než sebe. Ten starší se jmenuje Kola a je to sibiřský husky. Přinesl jsem si ho z útulku, těm jeho očím se nedalo odolat. Můj nový přírůstek je čivava Kevin. Našel jsem ho na ulici. Dal jsem všude inzeráty, jestli ho někdo nepostrádá, ale nikdo se neozval, tak jsem se ho samozřejmě ujal. A teď už ho nedám!"


Rodinu a kámoše

"Tihle lidé pro mě budou vždy na prvním místě. Díky tomu, že pocházím z obrovské rodiny - mám šest bráchů, jsem hodně společenský, proto mám taky spoustu kámošů! Každou chvíli se vyrojí spekulace o nějaké mé nové lásce, ale jsou to blbosti, prostě mám jen taky spoustu kámošek, no!" (smích) "Přestože se naši rozvedli, nic se nezměnilo a všichni spolu vycházíme více než skvěle. Jsme přece rodina. Z kámošek bych rád zmínil Ashley Greene, mou kolegyni ze Stmívání, známe se odmalička a je to už spíš něco jako sourozenecký vztah! Nevyměnil bych ji za nic na světě!"

Dakota Fanning: "Už nejsem baby!"

30. prosince 2010 v 13:38 | Janina |  Twilight sága

Dospívání je hardcore pro každého, natož pro holku, kterou mají všichni zakódovanou jako "tu rozkošnou holčičku" z filmu Válka světů. Dakotu Fanning už ale tohle spojení moc nebaví! Byla sice tou, která v šesti letech zářila v hollywoodských trhácích po boku takových hvězd, jako jsou Tom Cruise nebo Denzel Washington, ale jak sama říká: "Takových dětských hvězd, které vzplály, aby vzápětí pohasly, bylo, je a bude..."

Dakoto, vyrůstala jsi u filmu. Nemáš pocit, že jsi díky tomu dospěla rychleji?
"Lidi kolem mě mi často říkají, že jsem na svůj věk snad až moc rozumná. Já ale nevím, proč tak zdůrazňují to AŽ MOC? Mně nepřipadá, že bych snědla všechnu moudrost světa a chovala se jako starámladá. Dokonce mám pocit, že jsem byla takovej mudrc vždycky. Rozhodně nemyslím, že dospívám rychleji kvůli filmování! Pořád si připadám jako teenager."

Svět tě ale pořád vnímá jako tu malou hvězdičku Dakotu. Neštve tě to už?
"Když začnete s kariérou tak brzy jako já, lidi si vás budou pamatovat podle vašeho prvního fi lmu. Třeba Drew Barrymoore, ať nemluvím pořád o Lindsay, to měla se svým prvním filmem E. T. mimozemšťan taky tak. Říkala mi to. Já můžu jen doufat, že The Runaways bude zlomovým filmem v mé kariéře. Chci tím filmem říct: Víte, už nejsem žádný bejby, ale taky nejsem úplně velká:-)"

Dostat roli v Twilight sáze musel být gól!
"Jo, to byl! Moc se mi líbila už knižní předloha. Příběh mě zaujal tak, že jsem četla díly jeden po druhém celý týden v kuse. Podle mě je to dobrý příběh jak pro mladé, tak pro dospělé, pro holky i pro kluky. Měla jsem přelouskanou asi půlku, když mi zavolali a nabídli mi roli Jane. Při dalším čtení jsem pak věnovala Jane mnohem víc pozornosti, když jsem si uvědomila, že bych ji mohla hrát já."

Myslíš si, že je ti herectví souzeno?
"Určitě bych se herectví chtěla v životě věnovat, ale... Bojím se o tom zatím mluvit nahlas. Zatím si ho tedy užívám jako koníčka a vážím si každý příležitosti, která se objeví, protože dobře vím, že může být poslední."


Můj názor na Picture This

30. prosince 2010 v 13:17 | Janina |  Moje kecičky <3
Ahojky..:)..včera jsem konečně shlédla film s Ashley Tisdale-Picture This....Viděla jsem ho ve slovenštině a to je můj rodný jazyk,takže mi to problém nedělalo..:)
A co vy?..Koukali jste se?
Musim říct,že tenhle film jsem hledala na netu fct dlouho a nikdy jsem ho nenasla..Proto,jsem se  na nej fct moc tesila..Nevím.no..jako líbil se mi..ale když jsem četla popisky filmu,čekala jsem,že ASHLEY bude za většíí chudinku..každopádně krásný film,Ashley to tam moc slušelo..:)

Kolik si Ash vydělala?

29. prosince 2010 v 16:42 | janina |  Ashley Tisdale
Nevím zda jsem to tu už uváděla,tak to sem dávám znovu,aby jste věděli kolik si Ashley vydělala.Dokonce jsem to i přepočítala do korun.A těch nul tam opravdu není málo;) Ve třetím díle HSM dokonce dostala více peněz než Vanessa,kterou menším platem chtěl Disney potrestat ze její nahé fotky na internetu.

Donnie Darko (2001)
$ 250 000 / 5 000 000,-Kč

The Suite Life of Zack&Cody (2005)
$35,000 (za epizodu) / 700 000,-Kč

High School Musical (2006)
$1 000 000 / 20 000 000,-Kč

High School Musical 3:Senior Year (2008)
$ 2.8 milionu / 56 000 000,-Kč

Hellcats (2010)
$30 000 (za epizodu) / 600 000,-Kč

JustJaredJr.com's Most Popular Celebs 2010

29. prosince 2010 v 16:34 | Jana |  Ashley Tisdale
Hey ♥ :) Dneska nejsou novinky, tak alespoň ty žebříčky
jsou na každou kravinu furt a furt nový :D. Tentokrát se
Tizz umístila na 7. místě v anketě Nejpopulárnějších celebrit
JustJaredJr.Com roku 2010. Gratulujeme :)

1.Vanessa Hudgens
2. Miley Cyrus                                    
3. Selena Gomez                                  
4. Zac Efron
5. Jonas Brothers
6. Demi Lovato
7. Ashley Tisdale
8. Robert Pattinson
9. Justin Bieber
10. Kristen Stewart

Top 10 populárních hereček roku 2010!

29. prosince 2010 v 16:32 | Jana |  Ashley Tisdale
Zdravím dobré prázdninové ráno! :)
Objevila se další anktera. nevím
kolikátá je, ale Tizz se tam umístila!
Jedná se o anketu jejíž podstatu
nechápu jestli jej hodnotí podle svých
hereckých rolí,ale spíše to bude kolik co
za rok 2010 natočili. Vanessa Hudgens všechny
seriozně předběhla a je na pvní místě, protože
má za rok 2010 hned tři filmy.
Naše Ashley samozřejmě natočila:
"Sharpa's Fabulous Adventure" a sabotuje na
kanálu CW v seriálu Hellcats a proto je na pátém místě
což je super gratuluji :)Žebříček
1. Vanessa Hudgens
2. Miley Cyrus
3. Selena Gomez
4. Demi Lovato
5. Ashley Tisdale
6. Kristen Stewart
7. Ashley Greene
8. EmmaWatson
9. Miranda Cosgrove
10. Nicole Anderson

Velké třídění Affs!

29. prosince 2010 v 15:55 | Janina |  Moje kecičky <3
Tak vás dnes zdravím již po několikáté..:))
Jelikož jsem na nové škole,nemám tolik času na blog,ale už si začínám zvykat a tak se na blog vracím stále častěji..:)...Dnes jsem si promazala Affs a nechala jen ty pro mě nejdůležitějšíí..:)..Tento počet mi zatím stačí a vyhovuje..:)
Články už přidávám a možná začnu zase psát příběhy..uvidím..
jen jsem se chtěla zeptat,nevíte o někom,kdo by mi udělal pěkny dess na blog?...prosíím...
s Láskou Lady Jane

Demi Lovato „válčí“ s Ashley Greene

29. prosince 2010 v 13:04 | janina |  Demi Lovato
Válkou celebrit by se dala nazvat kauza, která vznikla mezi Demi Lovato a Ashley Greene. Jak se zdá, holky si vůbec nepadly do oka a svoje nesympatie si dávají dost okatě najevo…
Herečka Demi Lovato nemůže vystát svoji kolegyni herečku Ashley Greene. Důvod? Je jím zpěvák Joe Jonas, expřítel Demi Lovato a současný přítel Ashley Greene. Demi a Joe se rozešli v květnu tohoto roku, jak se ale zdá, herečka nemůže vystát fakt, že její ex-přítel se z rozchodu tak rychle vzpamatoval a randí  s Ashley. Demi protot neváhala a Ashley poslala hned několik nelichotivých e-mailů, na které však hvězda ságy Stmívání reagovala s naprostým klidem a naoplátku poslala zpět společnou fotku s Joem a varováním, ať je Demi nechá napokoji…
Komu v této "válce" fandíte Vy?

Randí Selena Gomez s Justinem Biebrem?

29. prosince 2010 v 13:01 | Janina |  Selena Gomez
Jak se zdá, svět celebrit má nový pár. Tentokrát však z řad teenagerů. Zdá se, že zpěvačka Selena Gomez to táhne se zpěvákem Justinem Bieberem
Zdá se, že ve světě celebrit se zrodil nový pár. Osmnáctiletá zpěvačka Selena Gomez to pravděpodobně dala dohromady se svým, o 2 roky mladším, kolegou Justinem Biebrem. Začátkem měsíce byla dvojice spatřena jak odchází ruku v ruce ze společné snídaně a včera se Justin se Selenou procházeli po  ulicích Miami…