Listopad 2010

Paris Hilton a její království: I růžový panter bledne závistí!

24. listopadu 2010 v 16:34 | Janina |  Paris Hilton
Se stovkami milionů v kapse není těžké vidět život růžově. Celebrita, barbínka a dívka ze superbohaté rodiny Paris Hilton (29) měla vždy na růžích (růžových) ustláno. Na svět se proto může koukat skrze růžové brýle.
Ani to jí ale nestačí, a tak si pořizuje v této barvě i předměty denní potřeby jako například luxusní vůz značky Bentley za 3,6 milionu Kč. Jenže poslední dobou se zdá, že se její láska k růžové stala nebezpečnou posedlostí. Paris vzala do rukou štěteček a narůžovo obarvila i svého největšího mazlíčka - samičku čivavy Tinkerbell!
Já mám sukni růžovou! Růžová je světlou barvou a obvykle se spojuje s láskou a vztahy. Těch má Paris opravdu požahnaně!

Paris Hilton: Nafotila se s prasetem. Podívejte se

24. listopadu 2010 v 16:31 | Janina |  Paris Hilton
Los Angeles - Dědička hotelového impéria Paris Hilton miluje domácí mazlíčky.

Proslulá hvězda všech hollywoodských večírků má doma skoro celou smečku čivav, které se mají jako v královském paláci.
Ne nadarmo jim Paris postavila vlastní dům. Málokdo ale ví, že si Paris loni pořídila prasnici jménem Princess Piglette.
S roztomilým prasátkem v náručí nedávno zapózovala fotografům.
Profesionální vymetačka večírků se pochlubila speciálním druhem Royal Dandie, který je v USA nejmenším chovaným druhem prasat.

Paris Hilton pořádala Halloween bohatých: Velká párty s rodiči!

24. listopadu 2010 v 16:28 | Jana |  Paris Hilton


Letos rozhodně nechci vypadat jako nějaká hloupá blondýnka," řekla bohatá dědička Paris Hilton (29) na dotaz, jak oslaví Halloween. Novináře tím vyděsila víc, než kdyby slíbila přijít za oživlou mrtvolu. Ale byl to z její strany jen vtip. Když v pátek večer vítala hosty u vchodu svého sídla, byla blonďatější než kdy předtím.
Strašidel se v jejím domě v kalifornském Los Angeles sešlo víc než dost, ale Paris vsadila na sex. Převlékla se za hostesku a v miniaturních modrých šortkách a na vysokých červených podpatcích byla k nepřehlédnutí. Její hosteska ovšem poněkud připomínala prostitutku.
Paris, která měla letos několikrát problémy se zákonem kvůli drogám, měla na večírku i vlastní policii. Za tu se totiž přestrojili její vlastní rodiče, maminka Kathy a tatínek Ricky.
K vidění byla i lepá modrá děva z filmu Avatar, indián či žena s hady na hlavě symbolizující Medúzu z řeckých bájí. V kámen ale nikoho neproměnila. Naopak, šampaňské teklo proudem a večírek trval až do rána. Kdo získal srdce, případně tělo hostesky, se neví.
Ale všichni viděli, jak si to bývalá milenka zakladatele časopisu Playboy Hugha Hefnera (84) Karissa Shannon (21) »rozdává« kousek od vchodu se svým novým přítelem. Hollywood bude mít zase pár dní o čem mluvit.

KRÁSNÁ FOTKA!..:*

24. listopadu 2010 v 16:22 | Janina |  Demi Lovato
I když je ted Demi v léčebně její kámoška Selena Gomez je jí jistě oporou..!..:)
Krásná fotka..!...:)*
Pstě BFF!..:)

Disney hvězda Demi Lovato skončila v léčebně!

24. listopadu 2010 v 16:20 | Janina |  Demi Lovato
Osmnáctiletá herečka Demi Lovat, hvězda kanálu Disney ze seriálu Jonas či filmu Camp Rock, nastoupila léčebnou kúru v psychiatrickém sanatoriu.


Mladičká hvězda tak musela zrušit světové turné se skupinou Jonas Brothers, s nimiž v seriálu Jonas hraje hlavní role.

"Demi Lovato odstoupila předčasně ze svého turné tento víkend kvůli lékařské péči pro emocionální a fyzické obtíže, s nimiž se jistý čas potýkala. Demi se rozhodla přijmout osobní zodpovědnost za své činy a vyhledat pomoc. To prostě teď udělala. Demi lituje, že není schopna dokončit své turné, ale těší se, že se zase brzy vrátí do práce," uvedl mluvčí osmnáctileté hvězdy.

Podle mluvčího se ale Demi neléčí ze závislosti na drogách. Podle zdrojů ze štábu se poprala s jinou dívkou a rozhodla svěřit do péče psychiatra. Letos na jaře se rozešla s jedním z bratrů Jonasových, jednadvacetiletým Joem.

Demi Lovato trpí psychickými problémy

24. listopadu 2010 v 16:19 | Janina |  Demi Lovato
Zpěvačka Domi Lovato má vážné psychické problémy. Vyšlo to najevo poté, co oznámila, že se nezúčastní turné se skupinou Jonas Brothers…
Mladá 18-ti letá zpěvačka Demi Lovato nedávno šokovala své fanoušky zprávou, že se nebude účastnit turné s kapelou Jonas Brothers, jak bylo původně v plánu. Nyní vyšlo najevo, že Demi má vážné psychické problémy. Trpí sebepoškozováním a také jednou z poruch příjmu potravy. Na Demi je prý vyvýjen velký tlak, a proto musela učinit zásadní rozhodnutí a vyhledat odbornou pomoc…
My Demi přejeme, ať se její problém brzy vyřeší!

Klapka ...a ..AKCE..!..:D..

24. listopadu 2010 v 16:16 | Janina |  Ashley Tisdale
Ashley Tisdale její práce očividně bavíí..!..:D..
Miluju jíí..!..<33

For Smile!..:)

24. listopadu 2010 v 16:13 | Janna |  Moje kecičky <3
Krásná fotečka...<3...Holkám to moc slušíí..:)

S kým randí Miley Cyrus?

24. listopadu 2010 v 16:10 | Janina |  Miley Cyrus
Před nedávnem se zpěvačka Miley Cyrus rozešla s Liamem Hemsworthem. Jak se však zdá, už si našla náhradu…
Sedmnáctiletá zpěvačka Miley Cyrus se nedávno rozešla s Liamem Hemsworthem. Rozhodně ale nesmutní, už má totiž náhradu. Jejím novým přítelem by měl být jistí Avan Jogia (18), s kterým byla Miley na obědě a na Halloweenské party. Sám Avan potvrdil, že mezi ním a Miley něco je, avšak podrobnosti si raději nechal pro sebe…

Miley Cyrus: Druhý a zřejmě definitivní rozchod s přítelem

24. listopadu 2010 v 16:07 | Janina |  Miley Cyrus


Herečka a zpěvačka Miley Cyrus nemá dobré časy. Představitelka Hannah Montany totiž neuspěla v druhé šanci pro vztah s Liamem Hemsworthem.I když se k němu v září po krátkém rozchodu vrátila, dlouho jim to neklapalo. Opět se rozešli a dvacetiletý Liam už má za ni náhradu, modelku Yolandu Vendy.

Liam se odmítl vyjádřit k laškování s Yolandou Vendy v australském baru, ale sama modelka Daily Telegraph na otázku, jaký vztah s Liamem má, odpověděla: "Říkejte tomu, jak chcete!"

Miley teď navíc čelí nepříjemné skutečnosti, že se jí rozpadá rodina. Její otec Billy Ray požádal o rozvod s matkou Tish. Za rozpad manželství viní Tish právě dceru Miley, jíž dělá otec manažera, navíc si buduje stále vlastní kariéru country zpěváka. A zatímco Billy Ray je věčně z domu pryč, matka zůstává sama se čtyřmi dalšími potomky. Dvě má z předchozího vztahu a dvě si pořídila s Billym Rayem. Ten si její první dvě děti přitom osvojil na počátku manželství. Billy Ray a Tish se vzali během tajného obřadu měsíc po narození Miley.