Zac Efron: Toy Story 3 mě rozplakala

22. září 2010 v 14:27 | Janina |  HSM
Známá série Toy Story dostala třetí díl. Příběh hraček rozplakal i takového chlapáka, jakým je Zac Efron.
Ve třetím animáku Příběhu hraček se hlavní "lidský" hrdina Andy stěhuje kvůli škole na koleje, a jeho hračky tak potřebují nový domov. Tenhle roztomilý příběh dostal i Zaca Efrona.

Zacovi emoce jsou teď na pochodu kvůli jeho poslední roli, kterou dotočil pro film Charlie St Cloud. Hraje zde dospívajícího kluka, který se snaží vyrovnat se smrtí svého mladšího brášky. I Zac má mladšího brášku, a tak není divu, že s ním emoce cvičí.

"Jsem emocionální," okomentoval to Zac, "rozplakal mě i Příběh hraček 3, je to trapné. Bylo ale tak snadné podlehnout emocím, kterými jsem ještě nedávno procházel při natáčení Charlie St Cloud Myslel jsem na svého mladšího brášku Dylana a jaké by to bez něj bylo."

Zac před časem založil vlastní produkční společnost a je z toho opravdu nadšený. Těší se na zase jinou práci při vzniku nových filmů a přiznává, že chce tuto výzvu chytit za pačesy. "Chci být trochu pod tlakem," říká. "Je mi jasné, že nejsem nejlepší ve všem, ale vždycky jsem věřil tomu, že když si něco usmyslím a jdu do toho naplno, že se mi výsledek povede," těší se na svou novou roli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama