Září 2010

Kristen Stewart: "Vedle Roba jsem někdo jiný!"

4. září 2010 v 15:29 | Janina |  Twilight sága
Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat."

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné,

Dnes 4. 9. 2010 slaví narozeniny

4. září 2010 v 15:26 | janina |  Moje kecičky <3
Dnes slaví hned 4 dívky..:))


Beyoncé Knowles

Životopis

Beyoncé Giselle Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

V roce 2003 na sólové dráze, se Beyoncé vedlo velmi dobře. Prvním CD "Dangerously in Love" sklidila velký úspěch. Nejvíce písní Crazy In Love nazpívané s hudebníkem jehož jméno je Jay-Z, dlouholetým přítelem a nynějším manželem. Známe jsou taktéž písně Naughty Girl, Work It Out nebo Baby Boy, kde slopupracovala s Seanem Paulem.
.
V roce 2006 vydala Beyoncé další CD s názvem B'Day. Toto CD bylo prozatím nejúspěšnější. Zajímavé také bylo tím, že na každou píseň byl videoklip, tudíž velké proslavení. Nejznámějšími písněmi se staly Irreplaceable, Ring The Alarm, Listen nebo píseň nazpívaná s Shakirou Beautiful Liar. Úspěšná taktéž byla s Jay-Zem Upgrade U.
.
O dva roky později 2008 vydala Beyoncé dvou CD I Am...Sasha Fierce. 1. CD I am obsahuje zejména balady, za to 2. CD obsahuje velmi rytmické, taneční písně. CD sklízí velké úspěchy. Hlavně písně If You Were A Boy a Single Ladies. Ale další úspěchy se již rýsují.Kristýna Janáčková

Povolání: Herečka
Věk: 29
Datum narození: 4. 09. 1981
Místo narození: Vsetín, Československo
Znamení: Panna  

Životopis

Kristýna Janáčková se narodila 4. září 1981 ve Vsetíně. Má staršího bratra. Na základní škole prospívala s vyznamenáním a pro spolužáky byla tak trochu šprt. Její rodiče doufali, že se z Kristýny stane doktorka. Už jen kvůli tomu, že oba rodiče jsou lékaři (otec je gynekolog a primář onkologie a maminka porodní asistentka).

Kristýna však už od dětství toužila být herečkou a chtěla jít studovat konzervatoř. Rodičům se to však nelíbilo a nevěřili, že se herectvím uživí.

Po základní škole přišelo Masarykovo gymnázium. Její bratr prospíval s vyznamenáním i na gymnáziu a rodiče očekávali to samé i od Kristýny. Gymnázium však Kristýnu nebavilo. V průběhu gymnázia navštěvovala dramatický soubor a semináře. Přihlásila se na DAMU na alternativní a loutkové divadlo, ale nezvládla přijímací zkoušky. Krátce nato začala hostovat ve zlínském divadle, kde chodila na semináře. V Ostravě však Kristýna nebyla spokojená a odstěhovala se do Prahy.

Zpočátku bydlela u bratra. Začala pracovat ve vinárně Bokovka, kde byl jedním z majitelů režisér Jan Hřebejk. První do filmu ji však obsadil režisér Jiří Strach a to do filmu Ďáblova lest, kde si zahrála studentku archeologie Kláru.

V roce 2005 jsme jí mohli vidět v pohádce Království Potoků jako princeznu Annu. Její však zatím nejdelší seriálová role je Kristýna Tichá v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.


Carmit Bachar

Povolání: Zpěvačka, herečka, tanečnice
Věk: 36
Datum narození: 4. 09. 1974
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna  
Výška: 170 cm
Členka skupiny: The Pussycat Dolls

Životopis

Carmit Bachar byla členkou dívčí skupiny The PussyCat Dolls. Carmit založila neziskovou organizaci (Smile with me) pro děti,které trpí rozštěpem rtu.Sama ho má,ale je k nepoznání.Vystupovala v klipu,v reklamách a vedlejších rolích ve filmech. Právě se vydala na sólovou kariéru.Lucie Váchová

Povolání: Herečka
Věk: 26
Datum narození: 4. 09. 1984
Místo narození: Příbram, Československo
Znamení: Panna  

Životopis

Lucie Váchová se narodila v Příbrami 4. září 1984. Vystudovala všeobecné gymnázium v Příbrami a v roce 2003 zvítězila v soutěži Miss ČR. Jistý čas pracovala jako moderátorka relace o počasí na TV Nova, později dostala výpověď. V současnosti se věnuje modelingu a studiu na vysoké škole. Společně s kamarádkou Radkou Kocurovou je patronkou dětských domovů v Tuchlově a Krupce.


Všem přeji všecko nejlepšííí...:)

POZASTAVUJI

3. září 2010 v 21:38 | JANINA |  Moje kecičky <3Ahojky..moc se omlouvám,ale poprve musim pozstavit...z důvodu školy...bude to trvat asi týden.-.
prosíím nezlovte se na mě...
za tyden se vratim..
Prosim affs ,aby si me nemazali a a vynechali me z kontrol affs..:)
tak me tenhle tyden nemusite obihat..:)
pochopim to..:)