Září 2010

Peckyy dne podle mě..!

4. září 2010 v 16:05 | Janina |  Moje kecičky <3
Ahojky..zase přidám písničky,které poslouchám právě dnes..:D..jsou staréé,ale mě se pstě líbí..:)*

<333


Důležité oznámení!

4. září 2010 v 15:50 | Janina |  Moje kecičky <3
Ahojkyyy..:)...Včera jsem dala článek,že mám pozastaveno,ale dneska jsem to vymyslela všecko jinaak..:DDD
Možná jste si všimli,že jsem dnes zveřejnila opravdu hodně článku..:))...Jsou to novinky z celeho týdne i dneška..:)))
Snad si počtete..:)
jinaak...nezlobte se,ale večer tu nebudu páč jedu zase na disco..ale tam se fotiti nebuudu..:D..je to jina disco,tam se nefotíí..:D...drže mi palečky,at si to užiju..:)taky jsem se s vámi chtela domluvit....víte,ja jsem na intru a nemmam pristup na net...takze jsem se chtela zeptat,jestli by vam vadilo,ze bych pridavala jen o vikendu....samozrejme informace za cely tyden....aspon do Vanoc by to takto bylo...
prosiim..napiste svpje nazory..a ja se   nad tim jeste zamyslim....
Díky..

Fotky ze slíbené disco!

4. září 2010 v 15:46 | Janina |  Moje kecičky <3
Ahojky...minulou sobotu jsem se zúčastnila discotéky na kterí jsem se dvakráf vyfotila....
ty fotky jsou hroznee...no..ale co už..slíbila jse vám to...
pozdě,ale přece..:DParis Hilton nechtěji v Las Vegas!

4. září 2010 v 15:40 | Janina |  Paris Hilton
Slavná dědička Paris Hilton musí pěkně zuřit. Byl jí totiž odepřen vstup do dvou luxusních hotelů v Las Vegas poté, co vyšlo najevo, že Paris byla zadržena a obviněna za přechovávání kokainu…
Paris Hilton v těchto dnes zažívá něco, o čem se jí pravděpodobně nikdy ani nezdálo. Paris byl totiž odepřen vstup do dvou luxusních hotelů. Zákaz přišel poté, co byla zadržena policií a následně i obviněna za držení kokainu. Paris se zpočátku vymlouvala, že si spletla kokain se žvýkačkami, pak pro jistotu prohlašovala, že nic z toho není pravda… Nicméně ani to jí nepomohlo a dva luxusní resorty se vyjádřili jasně - k nám Paris po tomto skandálu nevkročí!
To je ale smůla…

Paris Hilton: Myslela jsem, že ten kokain jsou žvýkačky

4. září 2010 v 15:37 | Janina |  Paris Hilton
Paris Hilton má zase zaděláno na pěkný malér. Policie z Las Vegas ji zastavila při silniční kontrole a objevila v jejím voze kokain.
Skandalistku pak z vazby dostal advokát David Chesnoff a ihned rozjel právní hru, díky které by měla jeho mandantka z vážného problému vybruslit bez trestu. Hilton tak teď přišla s vysvětlením, jak se droga do jejího auta dostala. Myslela prý, že je to žvýkačka.

"Neviděla to, ale teď si myslela, že je to žvýkačka," prohlásil za Paris její advokát. Ten také vyzval veřejnost a média, aby počkala s ukvapenými závěry.

"Tato záležitost se bude projednávat u soudu, ne v médiích, a já vyzývám veřejnost, aby nijak nespěchala s odsouzením mé mandantky, dokud všechna fakta nebudou prezentována a probrána u právního soudu," uvedl advokát Chesnoff.

Kvůli osmi gramům kokainu ale Hilton musí 27. října k soudu. A nebude tam z tohoto důvodu poprvé, takže jí za delikvenci hrozí vyšší trest.

Justin Bieber vystoupil s Miley Cyrus!

4. září 2010 v 15:35 | Janina |  Miley Cyrus
Kvůli nemoci musel kanadský zpěvák zrušit nedělní koncert! V úterý ale zklamaným fanouškům všechno vynahradil...
Justina (16) o víkendu skolilo nepříjemné nachlazení a musel tak odvolat již dlouho dopředu domluvenou show v New Yorku. Naštěstí ale jeho nemoc netrvala dlouho a fanoušci mohli svého idola přivítat na pódiu v úterý!

A čekalo je obrovské překvapení. Spolu s Justinem totiž na koncertě zazpívala například Miley Cyrus, Usher, Ludacris, Boyz II Men nebo Sean Kingston. Důvod? Záběry z tohoto vystoupení se objeví v Justinově životopisném 3D filmu, který v těchto dnech natáčí.

Show to byla opravdu velkolepá. Když se Miley objevila na scéně, aby s Justinem zazpívala jeho hit Overboard, nicnetušící publikum málem explodovalo nadšením.

"Přestože Miley a Justin se na pódiu téměř nedotýkali, bylo zcela jasné, jak to mezi nimi jiskří," popsala jedna divačka s tím, že z Justina během celého večera doslova sršela energie.

"Tohle byl pro mne historický okamžik," napsal ještě večer po koncertě Justin na svůj twitter a pokračoval: "Já, Miley Cyrus, Usher a všechny ty ostatní stars jsme zpívali před vyprodanou halou! Fakt jsem si to užil. Dík všem!"

Miley Cyrus je single!

4. září 2010 v 15:33 | Janina |  Miley Cyrus
Je to tak! Disney star dala "kopačky" svému příteli...
Liam Hemsworth (20) a Miley Cyrus (17) se seznámili loni při natáčení filmu The Last Song. "Cítím se vedle něj tak bezpečně," prohlašovala tehdy seriálová Hannah Montana.

"Koho by to neokouzlilo," říká Liam s tím, že ani chvilku neváhal a rozešel se se svou dlouholetou přítelkyní Laurou!

Krásné lovestory tak nebránilo v cestě už vůbec nic a oba herci dávali otevřeně najevo, jak jeden druhého milují. Teď je ale všechno jinak a Liamovi přátelé dokonce tvrdí, že k rozchodu se schylovalo už od jara!

"Liam žárlil na to, jak teď Miley vypadá a jejich hádky byly opravdu drsné," říká jeden z nich a dodává: "Často jsme se ho ptali, jestli s ní chce ještě být. On nás ale pokaždé odbyl s tím, že Miley je jeho životní láska!"

Tuhle větu už ale krásný Australan neříká. "Jsem sám a po novém vztahu rozhodně zatím netoužím," prohlásil Liam minulý týden.

A co na to Miley? "Album Can't Be Tamed je plné smutných písniček, které pramení z mé lásky k Liamovi. Myslím, že už při jeho natáčení jsem tušila, že náš vztah nemá budoucnost!"

Zac Efron: "Na party se nudím!"

4. září 2010 v 15:32 | Janina |  HSM
Star filmu Muzikál ze střední má raději výlety do přírody než bujaré večírky!
Kdyby Zac (22) chtěl, mohl by každý večer trávit na jiné VIP party ve společnosti největších hvězd Hollywoodu. On ale před divokými nočními tahy dává přednost kempování.

S Vanessou Hudgens se herec potkal před pěti lety při natáčení prvního dílu filmového hitu High School Musical. Od té doby spolu chodí a jak Zac říká, výlety do přírody jsou jejich společnou zálibou.

"Občas na nějakou party zajdeme, ale musím se přiznat, že se tam moc nebavím," svěřil se Zac a pokračoval: "Je tam spousta opilých lidí, kteří se neustále po někom plazí. Je to nechutné!"

Herec ještě prozradil, že kempovat nejezdí jen s Vanessou, ale i s celou svou partou: "Mám tři nejlepší kamarády a všichni máme fajn přítelkyně, takže do přírody vyrážíme nejčastěji společně."

Když parta jede stanovat, snaží se o úplný návrat ke kořenům: "Nechceme přijet auty do kempu a tam vybalit jídlo ze supermarketů," vysvětluje Zac s tím, že většinou tedy bivakují v naprosté pustině.

"Pro vodu si vždy chodíme do řeky, chytáme ryby a sbíráme různé plody, které se dají jíst. Je to vážně super. Zkuste to," vzkázal Zac na závěr!

Kellan Lutz: "Nejsem kus masa!"

4. září 2010 v 15:30 | Janina |  Twilight sága
Hvězda ságy Twilight má pocit, že ho filmoví režiséři neberou vážně.
Ve 13 letech začal s vystupováním v TV seriálech, proslavil se však až rolí Emmetta Cullena v sáze Twilight. Teď má ale Kellan (25) plné zuby toho, že ho všichni obdivují jen kvůli jeho svalnatému tělu: "Jsem dobrý herec a zasloužím si seriózní jednání."

Kellanovi došlo, že s ním spousta lidí jedná jako s kusem masa ve chvíli, kdy mu zavolali z televize a pozvali do jedné talk show s prosbou, aby si hned na začátku svlékl tričko a ukázal své svaly. "Přišlo mi to vážně trapné."

"Na své tělo jsem pyšný a jsem rád, že se díky němu filmy, ve kterých hraji, prodávají lépe," řekl ještě Kellan a na závěr dodal: "Mohu ale nabídnout mnohem víc a hodlám to všem režisérům dokázat!"

Kromě hraní v Twilight, se Kellan také proslavil jako model spodního prádla značky Calvin Klein X. Spolu se Zacem Efronem a Taylorem Lautnerem se letos objevil na prvních místech žebříčku o nejpohlednější mužské tělo, který každoročně vyhlašuje časopis Men´s Health.