Září 2010

Kdo pere Zacovi?

26. září 2010 v 17:42 | janina |  HSM
Zac Efron si nepotřebuje najímat paní na úklid, Vanessa Hudgens to prý zvládá skvěle!
I celebrity mají doma binec a špinavé prádlo. Někdo to řeší početným služebnictvem, jiný pravidelnými návštěvami úklidových firem. Ne tak Zac Efron. Praní a úklidu se totiž ujímá jeho mladá přítelkyně Vanessa (21). Randí spolu už od roku 2005 a jsou považováni za jeden z nejstabilnějších mladých párů Hollywoodu.

Zac: Na úklid moc nejsem

Zac otevřeně přiznává, že uklízení mu nic moc neříká. "Nerad věnuju čas uklízení, a podle toho to doma taky vypadá. Někdy to dopadne, že se mi špinavé prádlo válí po domě klidně i celý měsíc," připouští.

Když se ho ale zeptáte, jestli neuvažoval o najmutí někoho na úklid, zavrtí hlavou: "Myslím, že nikoho nepotřebuji, Vanessa všechny domácí práce zvládá skvěle."

V rozhovoru pro Australskou rádio show Kyle and Jackie Zac přiznal, že Vanessa je v domácích pracích mnohem lepší než on. "Strašně moc mi pomáhá. Bez ní to vypadá tak, že tři, čtyři týdny žádné oblečení nevyperu, až si jednoho dne řeknu: Tak a jdeš na to! A udělám si jeden velký prací a úklidový den," popisuje Zac svůj pohled na domácí práce.

Jak píše své texty Selena Gomez?

26. září 2010 v 17:39 | janina |  Selena Gomez
Disney star sama píše texty ke svým hitům. Občas se ale bojí, aby toho v písničkách na sebe moc neprozradila...
"Chci, aby mé songy vypovídaly o mne a aby dávaly smysl. Proto si je píši sama," svěřila se nedávno Sel s tím, že nechce být jen interpretkou, ale chce svým fanouškům sdělovat své pocity.

Selena píše nejraději o tom co cítí v srdci, o lásce a vztazích. Většinou čerpá inspiraci z vlastních zkušeností nebo z toho, co se stalo její rodině či přátelům.

"Někdy je ale těžké dát na papír to, co právě cítím," přiznala zpěvačka.

Na vysvětlenou pak dodala: "Chci dát najevo, co prožívám, ale zároveň na sebe nechci prozradit moc. Občas je náročné, najít kompromis."

A co Disney star v takových chvílích dělá? "Vykašlu se na psaní a jdu poslouchat muziku, relaxovat, abych přišla na jiné myšlenky. Pak vždycky přijdu na nějaký úžasný nápad."

Hilton do Japonska nepustili. Nesmí ani do Malajsie a Indonésie

26. září 2010 v 17:37 | janina |  Paris Hilton
Paris Hilton čekala na letišti v Tokiu na vpuštění do země marně. Japonští celníci ji zadrželi, když se sestrou Nicky přiletěla propagovat jejich společnou řadu oblečení. Kvůli odsouzení za držení kokainu Hiltonovou zatkli a drželi v hotelu na letišti.

Tam čekala na verdikt japonských imigračních úřadů. A ten zněl jednoznačně. "Vraťte se do USA, nejste u nás vítána."

V hotelu strávila šest hodin a musela odpovídat na bezpočet otázek. Pak jí ale sdělili, že ji z letiště nepustí a musí zpět do USA. "Vracím se domů, těším se, že se do Japonska vrátím někdy v budoucnosti. Jsem opravdu unavená," svěřila médiím skandalistka Hilton v úterý večer. Musela zrušit také propagační setkání v indonéské Jakartě a malajském Kuala Lumpur.

"Paris je velmi zklamaná, bojovala tvrdě, aby dodržela své obchodní závazky a viděla své fanoušky, ale musí své závazky v Asii odložit. Paris rozumí a respektuje zákony a pravidla imigračních úřadů v Japonsku a moc ráda by s nimi spolupracovala," vzkázala mluvčí Hilton.

Robert Pattinson - Bez Kristen ani ránu!

22. září 2010 v 14:32 | Janina |  Twilight sága
Neuplyne prý ani jedna hodina, aby filmový Edward neprohodil se svou láskou alespoň pár slov...
Tvrdí to alespoň Robovi přátelé: "Ať dělá Robert cokoliv, okamžitě o tom Kristen telefonuje a když se jí náhodou nemůže dovolat, pošle aspoň SMSku!"

To ale není všechno. "Když jdu s Robem na drink, nemluví o ničem jiném než o Kristen a o tom, co spolu plánují," prozradil hercův kámoš s tím, že když naposledy společně trávili odpoledne, Kristen volala Robertovi 3 x během čtyř hodin.

"Nechci se jim do toho plést, je to jejich život a jejich vztah. Vypadají spolu nádherně a opravdu se k sobě hodí. Pro okolí to ale začíná být dost otravné. Doufám, že je to brzy přejde," dodal ještě kamarád.

Pár se poznal při natáčení filmové ságy Twilight a už od začátku se spekulovalo o tom, že spolu dvě hlavní hvězdy chodí. Jejich vztah se však potvrdil až na začátku letošního roku.

Vanessa Hudgens nechce líbat Zaca!

22. září 2010 v 14:31 | Janina |  HSM
Zarostlá brada možná dělá z mužů neodolatelné drsňáky, ale že by je napadlo, co na to říkají holky, které se s nimi chtějí líbat? Stejně ne/nadšená je právě Vanessa Hudgens s fousu Zaca Efrona...
Prý to při líbání strašně svědí! Zac si pěstuje od poslední role v 'Charlie St. Cloud' sportovní look, ale jak říká "Pro Vanessu to velký hit zrovna není." Když se ho novináři ptali na londýnské premiéře 'Charlie St Cloud' v Leicester Square, řekl: "Když chci Vanessu políbit, mé fousy ji prý velmi svědí."

Zac Efron také podotkl, že jeho strniště nemá nic společného s novou image "upířího idola" z Twilight Roberta Pattinsona. Ten se nechal zarůst při cestování napříč Spojenými státy.

Kromě vzhledu se probírala i budoucnost, a tak se Zac rozhovořil o své touze pracovat po boku britských herců a hereček, obdivuje třeba Gerarda Butlera, Thandie Newton, Toma Wilkinsona nebo Toma Hardyho.

Paris Hilton odsouzena!

22. září 2010 v 14:29 | Janina |  Paris Hilton
Blonďatá kráska doplatila na svůj divoký život!
Hned třikrát byla Paris o prázdninách přistižena s drogami. Nejprve v červenci na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Africe kouřila marihuanu. O dva týdny později pak slavná party Girl pašovala marihuanu na Korsiku, kam jela s přáteli na prázdiny. A v srpnu v Las Vegas pak policie v jejím autě našla balíček kokainu!

Třetí incident má ale velmi vážnou dohru! Vegasský soud totiž kauzu nezrušil, jako se to stalo v prvních dvou případech, a Paris obvinil ze dvou trestných činů: držení drog a maření úředního výkonu (za to, že Paris se ke strážníkům chovala arogantně).

Při včerejším přelíčení soudce shledal Paris vinnou v obou bodech, za což jí hrozily až tři roky ve vězení. Díky tomu ale, že se star ke všemu přiznala, dostala "jen": podmínku na jeden rok, 200 hodin veřejně prospěšných prací pro charitativní organizace, pokutu v přepočtu 40 tisíc korun a navíc musí nastoupit do programu léčby drogově závislých.

Pro Paris by ale pobyt ve vězení nebyl ničím novým. Už v červnu 2007 si totiž odseděla za mřížemi 23 dní potom, co porušila pravidla své tehdejší podmínky za řízení automobilu pod vlivem alkoholu. Paris a zákon to zkrátka nejde dohromady!

Zac Efron: Toy Story 3 mě rozplakala

22. září 2010 v 14:27 | Janina |  HSM
Známá série Toy Story dostala třetí díl. Příběh hraček rozplakal i takového chlapáka, jakým je Zac Efron.
Ve třetím animáku Příběhu hraček se hlavní "lidský" hrdina Andy stěhuje kvůli škole na koleje, a jeho hračky tak potřebují nový domov. Tenhle roztomilý příběh dostal i Zaca Efrona.

Zacovi emoce jsou teď na pochodu kvůli jeho poslední roli, kterou dotočil pro film Charlie St Cloud. Hraje zde dospívajícího kluka, který se snaží vyrovnat se smrtí svého mladšího brášky. I Zac má mladšího brášku, a tak není divu, že s ním emoce cvičí.

"Jsem emocionální," okomentoval to Zac, "rozplakal mě i Příběh hraček 3, je to trapné. Bylo ale tak snadné podlehnout emocím, kterými jsem ještě nedávno procházel při natáčení Charlie St Cloud Myslel jsem na svého mladšího brášku Dylana a jaké by to bez něj bylo."

Zac před časem založil vlastní produkční společnost a je z toho opravdu nadšený. Těší se na zase jinou práci při vzniku nových filmů a přiznává, že chce tuto výzvu chytit za pačesy. "Chci být trochu pod tlakem," říká. "Je mi jasné, že nejsem nejlepší ve všem, ale vždycky jsem věřil tomu, že když si něco usmyslím a jdu do toho naplno, že se mi výsledek povede," těší se na svou novou roli.

Paris Hilton a její kokainový úlet

22. září 2010 v 14:24 | Janina |  Paris Hilton
Paris Hilton byla minulý měsíc zatčená v Las Vegas pro nedovolené držení kokainu. Ucítila ho policie při silniční kontrole. Půjde Paris do vězení?
Vzhledem k tomu, že to zdaleka nebyl její první prohřešek, by se to dalo i čekat. S vězeňskou celou má už své zkušenosti, když v ní v červnu 2007 strávila 23 dní za porušení dopravních předpisů.

Tentokrát Paris dlouho zapírala. Jednou byla droga jejího přítele, pak zase v kabelce, která ale patřila její přítelkyni. Nakonec pochopila, že policii dochází trpělivost, a že jí hrozí čtyři roky vězení, a k držení kokainu se přiznala.

Nyní souhlasila i s vyřčením soudu, který ji potrestal absolvováním protidrogového programu, 200 hodinami veřejněprospěšných prací a pokutou 2000 dolarů.

Navíc dostala podmínku, takže pokud teď spáchá jakýkoliv přestupek, půjde na rok do vězení. To, že Paris není žádné neviňátko, je veřejně známá věc, a tak by se mohly pomalu začít uzavírat sázky, jak dlouho to na svobodě vydrží. Ohrozit ji totiž může například i spáchaný dopravní přestupek.

Zac Efron: "Sexy scény si užívám!"

22. září 2010 v 14:23 | Janina |  HSM
Zatímco většina herců přenechá natáčení choulostivých scén dublérům, hvězda Muzikálu ze střední, si intimnosti před kamerou vychutnává...
Už v listopadu se v kinech objeví film Smrt a život Charlieho St. Clouda, ve kterém se Zac (22) objevuje po boku Amandy Crew (24) a o intimní scény v tomto snímku není nouze.

Jak se ti sexy scény natáčely? "Abych byl upřímný, moc jsem si je užíval. Bylo to vážně moc příjemné," odpověděl dlouholetý přítel Vanessy Hudgens.

Přestože je Zac považován za největšího hollywoodského idola, on sám si o sobě vůbec nemyslí, že by byl hezký: "Stydím se a nevěřím si. Byl jsem tedy rád, když jsem mohl alespoň před kamerou získat další zkušenost se ženou."

Roli Charlieho ale hvězda HSM nevzala kvůli sexy scénám: "Hledal jsem dramatickou a hlavně trochu vážnější roli. Chtěl jsem se vymanit ze škatulky Disney star."

"Chtěl jsem se naučit něco nového a tahle role přišla v pravou chvíli. Hodně jsem na sobě pracoval a myslím, že ve filmu je to vidět vidět. Ten film je skvělý," řekl Zac a na závěr dodal: "Doufám, že všichni pochopí, že jsem vážně dobrý herec!"

S DEMI LOVATO o Camp Rock 2

22. září 2010 v 14:21 | Janina |  Demi Lovato
 V sobotu 18. září měl na Disney Channelu v 10 hodin premiéru Camp Rock 2: Velký koncert.  O čem to bylo  a jaké bylo natáčení ti už řekne v našem rozhovoru DEMI LOVATO!

Demi, co můžeme očekávat od dvojky Camp Rock?

Určitě se dočkáte mnohem víc dramatických situací, mnohem víc romantiky a mnohem víc muziky než bylo v jedničce. Bude to prostě lepší a větší! Rozhodně přibylo spousty šílených tanečních scének :), a super je i samotný soudtrack.