Duben 2010

Jonas Brothers - Den bez bot

9. dubna 2010 v 19:48 | Janina |  Demi Lovato

Prázdniny si celý tento týden užívají Nick a Joe Jonasovi, Demi Lovato a jejich kamarádky Meaghan Martin a Debby Ryan. Společně se vydali do Mexika, kde je také ve čtvrtek zastihl TOMS JEDEN DEN BEZ BOT!

Organizace TOMS upozorňuje na příšerné podmínky, ve kterých žijí děti v Africe a Asii. "Zkuste ují pět kilometrů bez bot," zní jeden její slogan!

Joe s Nickem ho vzali doslova a ve čtvrtek prošli bosí celé golfové hřiště. Své dojmy pak večer sdělovali na Twitteru. Nick napsal: Po celém dni na golfovém hřišti jsou moje chodidla úplně zelená. :-) Vypadá to děsivě, ale byla to legrace!"

"Když jsem volala režisérovi Sonny, co tu děláme, řekl mi, že je to super nápad. Takže se můžu těšit na to, že se Sonny v některém z příští dílů, objeví bosá! :-)," psala Demi.

"Ten přímý kontakt se zemí je velmi příjemný. Už jsem na to od dětství skoro zapomněl. Příště si asi udělám celý týden bez bot! Vlastně je vůbec nepotřebuji! Teď hned je jdu hodit do koše," vtipkoval Joe!

Meaghan poznamenala: "Chodím bosa poprvé a jenom po trávě, jinak radši nosím žabky. Je mi to nepříjemné!"

"Jako malá jsem běhala bez bot pořád a dneska jsem měla skvělou příležitost si to připomenout. Když nemám boty, cítím se daleko svobodnější. Bylo by skvělé chodit pořád naboso," svěřila se Debby.

9.4. slaví

9. dubna 2010 v 19:44 | Janina |  Moje kecičky <3
Zdravím lidičky...Je 9.4. a dneska má narozeniny moje kamarádka..:)....Není však jediná,kdo slaví..:)...Slaví taky tyto slavné cool stars,které určitě znáte..:)

První osobnost je Kristen Stewart
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Výška: 168 cm

Životopis

Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky...

další osobností je Jesse McCartney..:)Povolání: zpěvák, herec, textař
Věk: 23
Datum narození: 9. 04. 1987
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 178 cm
Člen skupiny: Dream Street


Životopis

Jesse McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New York City Ginger a Scotovi McCartney, má mlasší sestru Leu a brášku Timmyho. Jeho prarodiče jsou z Kalifornie. Jesse je skotského, irského a anglického původu a je křesťan. V roce 1998 se přestěhovali do Ardsley v New Yorku, kde Jesse vyrůstal a žil do roku 2004. Nyní údajně žije v LA. První velký zlom nastal v roce 1994 kdy v sedmi letech hrál na Brodwayi - The King & I. Jesse měl rád hudbu, proto se přidal do skupiny Sugar Beats. V roce 1997 byli nominovaní na cenu Grammy.

V roce 1998 se Jesse vrátil opět k hraní a oslavil úspěch jako Chandler v seriálu All My Children. V té době byl Jesse hodně vidět - vyhrál cenu pro nejmladšího herce (2001) a cenu za Nejlepší výkon v televizním seriálu. Následovalo mnoho dalších nominací a ocenění - Nejzajímavější dětský herec a nejzajímavější mladý herec (u nás asi odbdoba Objevu roku).

V roce 1999 se přidal jako nejmladší (12) do kapely Dream Street, kteří ještě před rozpadem roce 2002 získali platinu. Kariéra v Dream Street Jessemu přispěla taky pro jeho následný rozjezd na sólové dráze. Ze začátků jmenujme např. "Moderní popelka (Best Day Of My Life)", "Ella Enchanted (duet s Anne Hathaway Don't Go Breaking My Heart)". Jesse vydal v roce 2003 první desku s názvem JMac. Album obsahovalo tři songy - "Beautiful Soul", "Don't You" a Why don't "You Kiss Her?".

"Když zpívám, všechno je na mě. Jde mi to vždycky všechno ze srdce a dělám pro to všechno. Když jsem na place, nikdo nic nepřikazuje. Neříká, co a jak mám dělat!" řekl jednou Jesse.
Pak se Jesse vrátil opět ke hraní a ztvárnil Bradona v oblíbeném seriálu "Summerlnad (Warner Bros)" po boku Lori Laughlin, kterou známe ze seriálu "Plný dům". Zahrála si třicetiletou Avu s rostoucí kariérou v oblasti módy. Všechno se jí ale začne plést po smrti sestry, kdy jí zůstanou v péči tři děti…

V roce 2005 Jesse vyhrál Teen Hottie na Teen Choice Awards. Někteří si myslí, že tuto cenu získal hlavně proto, že byl vidět v "Summerlandu". Natáčení skončilo u druhé řady, ale nebylo to naposledy, co jsme o Jessem slyšeli.

V šestnácti letech se Jessemu nabídky jen hrnuly, byl dost zaneprázdněný psaním svých textů a vydával své debutové album - "Beautiful Soul" (2004), kterého se prodalo na 1.5 milonů kusů - album bylo oceněnno platinou. Dalším zlomem v jeho kariéře byly cesty po celém světě, kde si získával další tisíce fanoušků. Na turné Backstreet Boys v jejich "Evropské tour" si Jesse zazpíval "She's No You" (3.6.2005). Ve videoklipu se Jesse poprvé ukazuje se svou dívkou, Katie Cassidy. Poté vydává sigl a videoklip "Because You Live".

Jesse a Katie se poprvé setkali v patnácti letech v Kalifornii při jednom z koncertů Dream Street, Katie se do Backstage dostala se svým manažerem. Od té doby spolu ale nechodí - všechno začalo až v roce 2004. Katie je dcera Davida Cassydyho, který byl stejně slavný jako Jesse v sedmdesátých letech - seriál "The Partridge Family". Katie se nedávno objevila ve filmech "Click", "When a Stranger Calls" a brzy ji uvidíme i v novém pokračování úspěšného seriálu "Dallas". Katie byla jednou na rande s jedním z členů Dream Street - s Gregem Rapusem, ale jejich vztah ji nijak nebral.
V roce 2006 Jesse natáčí film "Keith", který je o sedmnáctileté dívce, která si myslí, že může mít všechno do té doby, než se objeví chlapec jménem Keith, kterého hraje Jesse.

Druhým vydaným albem je "Right Where You Want Me" (2006), pro které si Jesse složil jedenáct songů. Album představuje dvanáct úžasných songů - "Can't Let You Go", "Blow Your Mind" produkoval John Shanks (mimo jiné spolupracoval s Natashou Bedingfield nebo Hansonem).

"Je to pořád popka, ale zní dospěleji, myslím." Řekl Jesse. Na albu je jeden zvláštní song, který vypráví o době, kdy to pro Jesseho nebylo jednoduché- zemřel mu kámoš kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Tři roky stará věc je teď uchovaná v singlu "Invincible". V závěsu po vydání alba se Jesse vrhl na světovou tour, nezapoměl navštívit Itálii (zde má Jesse asi nejvíc evropských fanoušků), Asii a všechno ukončil doma v Americe.

O letních prázdninách se sKatie Cassidy rozešel, podle všeho ale v dobrém.
Na jaře roku 2008 vydal nové album s názvem "Departure" (v překladu Odchod).

Jesse rád sportuje, miluje např. baseball, bowling a surfing (který se naučil v době natáčení "Summerlandu"). Část zisku ze světové tour "Beautiful Soul" daroval na fondy pro živelné pohromy; namluvil rádijní reklamu pro kampaň "Děti pro Ameriku bez drog", je spojenec Dětské výzkumné nemocnice St. Juda; zapojil se do SPACE charity.a posledním oslavencem dne je  Leighton Meester


Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 24
Datum narození: 9. 04. 1986
Místo narození: Marco Island, Florida, USA
Znamení: Beran
Výška: 165 cm

Životopis

Herečka Leighton Marissa Claire Meester se narodila 9. dubna na Floridě. Má staršího a mladšího bratra. Proslavila se především v Americe, a to rolí "bad girl" Blair Waldorf v úspěšném seriálu Gossip girl, který vznikl dle stejnojmenných sérií knih.

Když jí bylo 11, přestěhovala se s rodinou do New York City. Tam začala pracovat jako modelka a seznámila se s fotografkou Sophií Coppolou. Poprvé se objevila v seriálu Právo a pořádek roku 1999, kdy jí bylo třináct let. Následovaly další malé roličky jako např. Sedmé nebe, North Shore, Vincentův svět, Veronica Mars apod.

Když zrovna netočí, oddává se své vášni pro hudbu a kreativní psaní. Dokonce napsala písničku k hororové komedii Drive Thru, ve které si také zahraje.

ZAJÍMAVOSTI:
• Její příjmení Meester je holandský název pro mistra nebo učitele.
• Pracovala se známou fotografkou Sofií Coppola.
• Ráda zpívá a dokonce zpívala ve filmu Drive Thru.
• Je přírodní blondýna, ale nechala se přebarvit na hnědo kvůli roli v seriálu Gossip Girl.
• Byla na 48. místě v anketě časopisu Maxim: Hot 100 of 2008.
• Navštěvovala střední školu v Beverly Hills.Všem přejeme všecko nejlepšíí..:)

Twitter fotky Demi

9. dubna 2010 v 13:40 | Ivet |  Demi Lovato
demi
demi
demi
demi
Demi fotky z twitteru. =)

Fashion show

8. dubna 2010 v 20:05 | Ivet |  Selena Gomez
selena
selena
selena
selena
selena
7.4. 2010 se Selena zúčastnila fashion show pro Wizards of waverly place.

8.4.slaví ....:)

8. dubna 2010 v 15:11 | Janina |  Moje kecičky <3


Dneska slaví tyto tři krásne dámy..:)
 První oslavnec je Iveta Bartošová
Povolání: Zpěvačka, herečka
Věk: 44
Datum narození: 8. 04. 1966
Místo narození: Čeladná, Československo
Znamení: Beran


Životopis

Iveta Bartošová se narodila 8. dubna 1966 v Čeladné (okres Frýdek - Místek). Má o 15 minut starší sestru Ivanu a o 2 roky staršího bratra Lumíra.

Již během studií na gymnáziu ve Frenštátě pod Radhoštěm začala zpívat s poloprofesionální kapelou Dianthus a studovala zpěv a hru na klavír u profesora Fryščáka na Lidové konzervatoři v Ostravě. Úspěchy v pěveckých soutěžích Talent a Zlatá loutna ji kvalifikovaly na festival Mladá píseň Jihlava 1983, kde si vyzpívala 4. místo a Cenu poroty za interpretační výkon. V Jihlavě se také poprvé potkala s Petrem Sepešim, s nímž vytvořila úspěšný pěvecký pár. Oba mladí zpěváci vystupovali s Tanečním orchestrem Československého rozhlasu, Golemem a hostovali ve skupině Kroky Františka Janečka. 29. července 1985 však Petr zahynul při autonehodě a Iveta se na půl roku odmlčela. Na podzim 1985 vydala firma Supraphon jejich album Knoflíky lásky.

Začátkem roku 1986 začala Iveta svou kratičkou spolupráci se skupinou Balet (výrazně uspěla písnička Hej pane diskžokej) a poté s Kroky Františka Janečka (hit Léto). Trvale pak zakotvila na jaře 1987, již jako čerstvá zlatá slavice za rok 1986, v Orchestru Ladislava Štaidla. V červnu 1987 odstartoval Ivetin první koncertní program Variace a koncem roku vyšlo její první sólové album I. B. - Iveta Bartošová, jež bylo v následujícím roce oceněno zlatou deskou Supraphonu. Novinkové album Blízko nás (Supraphon, 1989) provázel nejen nový koncertní program I. B. ‛89, ale také televizní minirecitál Jenom sen. Na následujícím koncertním turné Iveta ‛90 již Ivetu doprovázela její vlastní kapela DR IBB (Dara Rolincová, Iveta Bartošová Band). Současně Ivetě vyšly dvě dlouhohrající desky - dětským posluchačům bylo určeno album lidovek Zpívání s Ivetou (Supraphon, 1990), na zahraniční trh putovaly anglické verze nejúspěšnějších písní Closer Now (Supraphon, 1990).

V letech 1991 - 1992 se Iveta představila v nejnáročnějším koncertním turné své dosavadní kariéry Iveta poslouchá Luxembourg a zároveň účinkovala v zábavné show Pavla Lukeše Dva z jednoho těsta. Oba projekty provázely mj. i písně z LP desky Natur (Supraphon 1991). Zatímco Supraphon vydal Ivetě v roce 1992 kompilační album TOP 13, pod hlavičkou Tommü Records vyšel novinkový Václavák.

Po dřívějším účinkování v televizní pohádkové popopeře Plaváček (Československá televize, 1986) dostala Iveta roku 1993 první filmovou roli - v novém filmu režiséra Jaroslava Soukupa Svatba upírů, který získal Cenu diváků na španělském filmovém festivalu Fantastic Burgos 1994, ztvárnila roli hraběnky Olívie. Závěrečná skladba filmu, Verdiho árie Já se vrátím, byla zařazena i na Ivetino LP Tobě (Supraphon, 1994).

S jubilejní 10. deskou Malé bílé cosi (Bonton - Supraphon, 1994) se Iveta vrátila na koncertní pódia s programem 94 TOUR 95 a 95 TOUR 96. V dubnu 1996 oslavila své 30. narozeniny, ukončila turné a veškeré své aktivity podřídila promotion novinkového alba Čekám svůj den, které vyšlo u Bontonu, a přípravám na mateřství. Malý Artur se narodil 11. října 1996 v porodnici v Apolinářské ulici. Zdálo se, že Iveta ukončí svou kariéru profesionální zpěvačky a bude se naplno věnovat synovi a rodině, ale úplně pracovat nepřestala. Vystoupila na několika společenských večerech, Bonton vydal výběr jejích singlů z let 1984 - 1989 s názvem Medové dny a na jaře 1997 přijala Iveta nabídku Karla Svobody na účinkování v muzikálu Dracula. V rekordním čase nastudovala dvojroli Adriany/Sandry, její písně vyšly na singlu Iveta Bartošová v muzikálu Dracula (Monitor EMI, 1997) i na reedici výběru draculovských árií. V průběhu roku 1999 Iveta cestovala za Draculou do Bratislavy a Prešova.

V roce 1998 nazpívala roli Nastěnky pro muzikálovou lední show Mrazík a zúčastnila se uvedení této pohádky ve velkých městech České i Slovenské republiky. Písně z Mrazíka vydala firma Popron. Zatímco firma Sony Music Bonton vydala v reedici album Knoflíky lásky, obohacené o 7 dosud nevydaných písniček z Ivetiných začátků, pod hlavičkou Monitor EMI vyšlo Ivetě nové romantické album Ve jménu lásky, které bylo označeno jako comeback století a oceněno zlatou a platinovou deskou a na němž se Iveta poprvé představila také jako textařka. Romantickou linii sleduje i následující, rovněž zlaté, CD Bílý kámen (Monitor EMI, 1999), kde se Iveta opět podílela na textech a nově se pustila i do skládání hudby. Rok 1999 přinesl Ivetě několik zajímavých projektů: S Danielem Hůlkou natočila titulní duet k filmové pohádce Zdeňka Trošky Z pekla štěstí, nazpívala roli lvice Kiary pro disneyovský animovaný film Lví král II a jako moderátorka se představila v zábavném narozeninovém pořadu TV Nova Pět let s vámi. Neodmítla ani spolupráci s Waltrem Kraftem (duet pro jeho album Azazel) či Martinem Babjakem (duet pro jeho album Poetica) a jako host účinkovala v koncertním turné Daniela Hůlky Živé obrazy.

V květnu 2000 odstartovalo v Liberci Ivetino turné Deník Ivety, zároveň Iveta účinkovala v cyklu pořadů Petra Novotného Ve víru Vlasty a Frekvence 1 a nechyběla ani na galakoncertu Královny popu v Opeře, který proběhl 23. června 2000 pod záštitou nadace Dagmar a Václava Havlových Vize ‛97. Novou muzikálovou příležitostí byla pro Ivetu role Sandy v bratislavské Pomádě a role orientální krásky Haydée ve Svobodově Monte Cristovi. Novinkové album Jedna jediná (Monitor EMI, 2000), jež o rok později vyšlo ve zlaté reedici, zasvětila Iveta tentokrát pohádkovým melodiím. O Vánocích se na obrazovkách TV Nova objevil první díl chystané série Ivetiných pořadů s názvem Deníček Ivety B. Druhý (a údajně pro malou sledovanost i poslední) díl uvedla Nova v květnu 2001.

Jako moderátorka se Iveta opět představila v červnu 2001 po boku Viléma Čoka na finálovém večeru Mezinárodního hudebního festivalu Děčín 2001 a moderátorské zkušenosti zúročila rovněž jako jedna ze čtyř hvězdných redaktorek Radia Impuls, na jehož vlnách v průběhu roku 2002 uváděla pořad Haló, tady… Iveta Bartošová. V září 2002 vydala společnost EMI Music album Hej pane diskžokej, na nějž Iveta nově nazpívala své starší hity, ovšem v moderním disko aranžmá. Po dvou měsících prodeje získalo toto CD zlaté ocenění. Před Vánocemi pak u vydavatelství Fonia vyšlo CD Iveeta Bartošová vypráví pohádky Arturovi, které bylo pokřtěno při slavnostním otevření cukrárny Lemon´s Cube ve štěrboholském Europarku, jíž je Iveta spolumajitelkou.

Na jaře 2003 se Iveta představila hned ve dvou muzikálech najednou: Do Kongresového centra Praha se opět (bohužel však jen na půl sezóny) vrátil Dracula, pro nějž Iveta znovu nazkoušela dvojroli Adriany/Sandry, mnohem větší výzvou však pro Iveta byla role Johanky z Arku ve stejnojmenném muzikálu Ondřeje Soukupa. Bylo jí však umožněno odehrát pouhých 11 představení, poté byl muzikál ukončen. Své podzimní pracovní aktivity Iveta plně podřídila potřebám svého syna Artura, který nastoupil do 1. třídy základní školy. U EMI Music vyšlo její novinkové, opět diskotékově laděné CD Dráhy hvězd, jehož zlatá reedice se objevila na pultech začátkem roku 2004. V současné době Iveta zkouší muzikál Bídníci (role Madame Thénardiérové) a současně zkouší hlavní ženskou roli v chystané Miss Saigon.

V průběhu své kariéry se Iveta věnuje rovněž charitativní činnosti. Je patronkou nadace Pražské děti, pravidelně spolupracuje s nadačním fondem Kapka naděje, nadací Terezy Maxové či Robin, bývá hostem v benefičních pořadech Chceme žít s vámi, NATAMA, Pomozte dětem, zúčastnila se i koncertů Most naděje a Lidi lidem, uspořádaných na pomoc lidem poškozeným povodněmi v letech 1997 a 2002. V domovské Uhříněvsi rovněž pravidelně organizuje zábavné pořady pro děti.

Iveta patří stále k nejoblíbenějším českým zpěvačkám, o čemž svědčí mj. i to, že pravidelně boduje v různých žebříčcích popularity, jako je Český Slavík či TýTý.

V pátek dne 5. září 2008 se Ivata Bartošová provdala za Jiřího Pomeje na zámku Hluboká.

další oslavenec je : Sabina Laurinová
Povolání: Herečka, moderátorka
Věk: 38
Datum narození: 8. 04. 1972
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Beran

Životopis

Sabina Laurinová absolvovala v roce 1991 pražskou konzervatoř. Hostovala v Národním divadle a v Semaforu. V sezoně 1991-1992 byla angažována v Divadle na Starém Městě, aby v roce 1992 společně se svými spolužáky Kamilou Špráchalovou a Zdeňkem Hruškou nastoupila do angažmá v Divadle ABC.

Na zdejším jevišti dostala řadu příležitostí v komediálním repertoáru i v muzikálu, který si ji nakonec získal natolik, že je s ním v posledních letech svému domovskému divadlu tak trochu nevěrná. V Divadle ABC hraje v současné době v inscenací Večer tříkrálový (Olivie)

Sabina Laurinová se do širšího podvědomí diváků se dostala především díky zábavnému hudebnímu pořadu DO-RE-MI který moderovala spolu s Pavlem Trávníčkem.

V roce 2004 se s ní rozešel zpěvák skupiny Kabát Pepa Vojtek, se kterým má dceru Valentínku (nar. 2002)

Momentálně žije se stomatologem Karlem Kameníkem, kterému 28.sprna 2008 porodila dceru Mayu.a poslední je Michaela Kuklová
Povolání: herečka, modelka, dabérka
Věk: 42
Datum narození: 8. 04. 1968
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Beran


Životopis

Česká herečka Michaela Kuklová se narodila dne 8. dubna 1968 v Praze.

Již během základní školní docházky si jí všimli tvůrci dětských pořadů, což zapříčinilo, že se Michaela začala objevovat v různých televizních inscenacích a pohádkách (např. Hrej, jak kvetou stromy; Modrý telefon; Škola hrou; Perly a růže; Ať ten kůň mlačí; Mládě; Balónová pohádka; Kam letíš letadlo; Televize aj.)

Odmaturovala na SOU (1988) a stala se ekonomkou obchodního provozu. O rok později však již začala studovat na pražské DAMU, hostovala v Činoherním klubu v Praze a v Činoherním studiu v Ústí nad Labem.

První větší filmovou roli získala v roce 1981, a to ve filmu Skleněný dům. Do podvědomí diváků se ovšem zapsala až o dva roky později filmem Třetí skoba pro koucoura. Definitivně se však proslavila pohádkou Zdeňka Trošky O princezně Jasněnce a létajícím ševci, kde ztvárnila hlavní roli - princeznu Jasněnku.

Jako jedna z mála českých hereček se proslavila i za hranicemi, konkrétně v Německu; zahrála si v jedné části populárního seriálu Místo činu, měla hostovat i v seriálu Komisař Rex.

Mezi její další filmy patří například eroticky laděné Playgirls I a Playgirls II, Učitel tance, pohádky Z pekla štěstí a Z pekla štěstí II nebo romantický film Andělská tvář.

Zahrála si i v několika seriálech, např. To nevymyslíš, nebo v seriálu z právnického prostředí Světla pasáže.

Michaela dnes patří k významým a populárním českým herečkám, věnuje se ovšem i dabingu.

Prvním Michaeliným manželem byl herec a filmový producent Jiří Pomeje, v současnosti žije s podnikatelem Romanem Holomkem, s nímž má syna Romana (*24. listopadu 2008).

Michaela už před časem přiznala, že po dítěti moc touží. Teď se její životní sen vyplnil. Měří 49 centimetrů a váží 3 400 gramů. Malý Roman přišel na svět v porodnici U Apolináře 24. listopadu, přesně měsíc před Štědrým dnem, a je pro své rodiče nejkrásnějším předvánočním dárkem.všem přejeme všecko nejlepšíí..:)

Justin Bieber - Jeho manažer zatčen!

8. dubna 2010 v 15:03 | Janina |  Moje kecičky <3
Špatnou pověst dělá Justinu Biberovi jeho manager Scooter Braun. Minulý týden byl totiž zatčen a na krku má dvě závažná obvinění: Ohrožení veřejného bezpečí a Maření policejního jednání.

Co se vlastně stalo? Jim Roppo, jak se Scooter jmenuje vlastním jménem, pomáhal Justinovi na jeho cestě ke slávě a když se při tom několikrát ocitl na hraně zákona, vždycky ji překročil!

Na jednom z prvních Justinových vystoupení se mu například zdálo, že přišlo málo diváků. Neváhal se proto převléknout za policistu a Justina přímo na podiu zatknout. Chudák Justin ho vůbec nepoznal a všemožně se bránil, že nic neprovedl! Skandál byl ale na světě a zpěvákova popularita díky němu mnohonásobně vzrostla!

S převlékáním má manažer zkušeností mnohem víc: Na koncertě v nákupním centru se převlékl za šéfa tamní ochranky a "svým zaměstnancům" nakázal, aby na akci vpustili jednou tolik lidí, než bylo povoleno. V přeplněné budově tak mohlo dojít k obrovské tragédii!

Naštěstí ale Scootera odhlalil skutečný šéf ochranky a zavolal na něj policii! Ještě než Justin stačil vyjít na pódium, byli muži zákona na místě, akci zrušili a darebného manažera si odvedli v poutech s sebou.

Nyní je sice Jim Roppo alias Scooter Braun na svobodě, brzy ho však čeká soud a vypadá to, že už došla trpělivost i Justinovi. "Nejspíš se poohlédnu po jiném agentovi," prohlásil, když odhalil, co je jeho manažer zač! Bylo by na čase...

Rovné nebo vlnité? Hlavně zdravé a lesklé!

8. dubna 2010 v 15:01 | Janina |  Styly


Trápí tě zplihlé pramínky vlasů, nebo naopak věčně zacuchané chomáče hřívy? Ať tak nebo tak, máme pro tebe perfektní plán péče pro každý typ vlasů. Nech je konečně rozzářit, bejby:-)


Vlnité vlasy

Má někdo v rodině taky vlnité vlasy? No vidíš, tak poděkovat za svou hlavu můžeš právě jemu, protože takové vlasy se na 90 % dědí! Může za to gen "trichohyalin", který ovlivňuje vlasové kořínky i složení aminokyselin ve vlasových buňkách.

PO PROBUZENÍ

Jestli nemáš ráno po probuzení čas na mytí vlasů, ale ani chuť promenádovat se s "pomačkanou" hlavou, nastříkej na vlasy trochu vody a vlhkýma rukama si vlasy namotávej na prsty. Nové, rychlé volume dodáš vlasům taky pomocí spreje na vlnité vlasy. Sice krátkodobé, ale velmi účinné řešení.

POZOR NA "ZUBY"

Pořiď si šampon, který je určen speciálně pro vlnité (a tudíž vždy suché a narušené) vlasy, který jim dodá potřebnou vláhu. Poté použij kúru nejlépe ve spreji, kterou nemusíš z vlasů vymývat. Na rozčesávání bys měla vždy používat hřeben s velkým rozestupem zubů nebo ještě lépe jen prsty!

STŘIH A PAK LESK

Jestli ti připadá, že máš vlasy totálně bez lesku, měla bys popřemýšlet o tom, kdy sis naposledy nechala zastřihnout konečky vlasů. Odstřihnutím roztřepených špiček vlasům ulehčíš na váze a snížíš i tíhu na jednotlivé lokny. Vlasy tak získají novou sílu, pružnost a budou se zase lesknout.

SUŠENÍ BEZ FÉNU

Pokud je to možné, neměla bys vlnité vlasy fénovat vůbec, ale nechat je jen volně uschnout na vzduchu. Jestli je to čekání na tebe moc dlouhé nebo například někam spěcháš a venku je zima, měla bys použít fén s difuzérem, který ti vlasy šetrně nadzdvihne a dodá účesu na objemu.

VÍCE VOLUME

Pro pořádný volume efekt bys ovšem měla používat navíc ještě speciální výrobky na vlnité vlasy, například pěny nebo spreje. Ale nanášej je šetrně, jinak vlasy zbytečně zatížíš a rychle zplihnou. Jo a samozřejmě pomáhá sem tam protřást a promačkat hřívu v předklonu.Rovné vlasy

Blahopřejeme! Máš ideální vlasy k tomu, abys mohla všechny kolem oslňovat jejich leskem! A je to logické - čím hladší vlasy jsou, tím víc se lesknou, protože jejich hladká plocha dobře odráží světlo. Využij toho a starej se o svou hřívu tak, abys mohla sklízet jeden obdivný pohled za druhým!

PÉČE NAVÍC

Pro vlasy je nejdůležitější pravidelná hydratace. Ta je nejvíc rozzáří! Jednou týdně si proto udělej vlasovou kúru, kterou nech pořádně dlouho a v teploučku působit (po aplikaci kúry proto zabal vlasy do igelitového sáčku a nejlépe ještě do nahřátého ručníku).

SPRÁVNÉ MYTÍ

Před každým mytím vlasy důkladně prokar táčuj, zejména v případě, že používáš různé stylingové produkty jako gely a spreje. Jejich zbytky kar táčováním z velké části odstraníš a nebudeš si muset mýt vlasy 2x. Jasně, že pokud jsi měla ve vlasech spoustu modelovacího vosku, dvojí mytí tě nemine, ale zbytečně šamponem neplýtvej. I při megadlouhých vlasech vystačíš s množstvím velikosti lískového oříšku.

BACHA NA KONDICIONÉR

Po umytí vždy nanes do celé délky vlasů kondicionér, ale pozor! Pořádně ho z vlasů po několika minutách vymyj!!! Jinak budou vypadat tvé vlasy matně, unaveně a bez lesku. A po pečlivém vymytí kondicionéru dopřej vlasům krátkou studenou sprchu. Studená voda tak uzavře strukturu vlasu a hlavně zajistí mega lesk!

STYLINGOVÝ TRIK

Když používáš víc stylingových produktů najednou (např. pěnu na volume efekt, sprej na fixaci a vosk nebo lesk na konečnou úpravu), výrobky se budou ve vlasech vrstvit a lesku patrně nedocílíš. Zredukuj proto jejich počet na jeden, maximálně dva stylingové pomocníky! Odlehčíš vlasům a získáš lesk! Vysoušej vlasy od kořínků po konečky a studenějším vzduchem. Pokud sušíš vlasy teplým proudem, musí být fén vzdálen od vlasů aspoň 30 cm. Nikdy nefénuj velkým žárem, protože mokré vlasy jsou extrémně náchylné k vysoušení a poté třepení a lámání.www.bravogirl.cz-zdrojRobert Pattinson: "Sláva mě ničí"

7. dubna 2010 v 18:49 | Janina |  Twilight sága
Milují ho statisíce fanynek po celém světě a jsou mu pořád v patách. Není divu, že Rob už nemůže dál.
Idol současné teen generace Robert Pattinson, to nemá v poslední době opravdu lehké. Tlak fanoušků a médií na něj je tak velký, že v nedávném rozhovoru pro plátek The Sun přiznal, že sláva se pro něj začíná stávat spíš zátěží, než přínosem.
V rozhovoru popsal svou současnou situaci slovy:"Neustálé pronásledování fanoušků mě naprosto drtí. Jsem z toho opravdu vyčerpaný", dodal smutně. "Představte si, že nemůžete vyjít z domu bez toho, aby vás obklopovaly davy cizích lidí, kteří na vás neustále pokřikují. Než jsem se stal slavným, měl jsem spoustu přátel, se kterými jsem chodil ven. To už teď nejde a ztracené přátelství se s nimi snažím navázat alespoň přes skype."

Na závěr interview ale dodal: "I přes ztrátu soukromí si svých fanoušků nesmírně vážím, protože bez nich bych nebyl tam, kde jsem. Ale kdyby mi dali více volnosti, byl bych nejšťastnějším člověkem na světě."

Robert Pattinson - Vydá vlastní album?

7. dubna 2010 v 18:42 | Janina |  Twilight sága
Svou hudební minulost nedávno poodhalila hvězda ságy Twilight Robert Pattinson - v době, kdy chodil na základní školu, učil se hrát na piáno a kytaru. "Nenáviděl jsem to," přiznal Rob a přidal vysvětlení: "Kámoši lítali venku a já musel pětkrát týdně na nějaký kroužek!"

I přes nechuť se ale filmový Edward naučil na oba nástroje skvěle hrát a v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se z něj stane hudební star. Nahrál totiž demo album a obrážel s ním producenty v naději, že by ho mohli vydat.

To se nestalo a místo toho se začal Rob objevovat na filmovém plátně. "Když si ten demáč teď pustím, mám z něj husí kůži. Ta hudba je naprosto příšerná" svěřil se se smíchem herec.

Vydat vlastní album tedy neplánuje? "Zatím ne. Jsem víc herec než hudebník. Pravdou ale je, že jsem potkal pár zajímavých muzikantů a vznikli nějaké zajímavé nápady! Uvidíme...," říká vyhýbavě Robert. Po Hollywoodu se však šušká, že Twilight star chce vlastní CD nahrát na jaře 2011 a mezi hudebními společnostmi už prý začal tvrdý boj o to, která ho vydá!

7.4 slaví

7. dubna 2010 v 18:36 | Janina |  Moje kecičky <3

Povolání: Herec, zpěvák, kaskadér, režisér, choreograf
Věk: 56
Datum narození: 7. 04. 1954
Místo narození: HongKong
Znamení: Beran
Výška: 174 cmŽivotopis

Jackie se narodil jako Chan Kong-Sang služebné a kuchaři, jenž pracovali u francouzského konzula. Když jeho otec přijal nabídku odjet pracovat na velvyslanectví v Austrálii, poslali sedmiletého Jackieho na deset let do Čínské operní školy. Ve škole prodělal velmi tvrdý trénink. Každý den musel vstával v 5 hodin ráno a do pozdního večera se učil tanec, zpěv, akrobacii a bojové umění. Pokud neodvedl dostatečně dobrý výkon dostal výprask nebo nedostal jídlo.

Teprve jako osmiletý se objevil v místním filmu "Big and Little Wong Tin Bar" (1962). Během studií se Jackie zúčastnil natáčení několika filmů jako komparsista. Po ukončení studia se živil jako kaskadér. Kaskadéra také dělal ve filmu "Fist of Fury /Jing wu men/" (1972), kde si hlavní roli zahrál Bruce Lee. S Brucem si zahrál ještě při natáčení akčního filmu Drak přichází "Enter the Dragon" (1973).

Po tragické smrti Bruceho v roce 1973 začal spolupracovat s Lo Weiem jedním z nejúspěšnějších hong kongských režisérů. Weiem z Jackieho chtěl udělat nového Bruce Leeho. Jejich spolupráce však nevyšla a Jackie se rozhodl pro vlastní charakter komediálního akčního herce.

Jeho prvním velkým hitem byl film "Snake in the Eagle's Shadow /She xing diao shou/" (1978). První úspěch přebyl ještě větším úspěchem v kung-fu komedii Mistrův syn "Drunken Master /Zui quan/". Po těchto úspěších se opět spojil s Lo Weiem a natočil velmi úspěšný film Odvážná hyena "Fearless Hyena /Hsiao chuan yi chao/" (1980). Lo Weiův přístup neumožňoval Jackiemu větší tvůrčí volnost a proto se spojil filmovou společností Golden Harvest, pro kterou pracoval jako kaskadér. Jejich prvním filmem byl "Young Master /Long xiao ye/" (1982).

Jackie se díky těmto všem úspěchům stal nejznámějším a nejlépe placeným hercem Asie. Pro celosvětovou popularitu mu scházelo prosadit se v Americe, proto v roce 1980 natočil svůj první americký film "The Big Brawl". O rok později si zahrál v menší roli s Burtem Reynoldsem v akční komedii Dělová koule "Cannonball Run" a v roce 1984 v jejím pokračování Dělová koule II "Cannonball Run II".

Po návratu zpět do Hong Kongu napsal scénáře a režíroval několik akčních komedií včetně "Project A /'A' gai waak juk jaap/" (1983), "Police Story /Ging chaat goo si/" (1985) a "Armor of God /Longxiong hudi/" (1986). Během natáčení Police Story se zranilo mnoho kaskadérů, a proto Jackie založil Asociaci kaskadérů Jackieho Chana "Jackie Chan Stuntman Association". Asociace se starala o účty za ošetření a Jackie osobně trénoval její členy. Sám Jackie si při natáčení Armor of God při pádu ze stromu poranil lebku a s poškozením mozku byl odvezen do nemocnice, kde podstoupil operaci.

Nikdo nevěřil, že se vrátí zpět do filmového průmyslu v kondici jakou měl předtím. Jackie to zvládl a navíc si v roce 1986 založil vlastní produkční společnost Golden Way a agenturu Jackie's Angels, pro obsazování talentů do svých filmů. V roce 1993 natočil jeden z mála filmů bez komických prvků "Crime Story /Zhong an zu/".

Druhé pokračování "Drunken Master II /Jui kuen II/" (1994) patří k jeho nejúspěšnějším filmům. Za svou celoživotní práci získal v roce 1995 cenu MTV "MTV's Lifetime Achievement Award". V USA se Jackiemu podařilo pořádně prorazit o rok později v akční komedii Rachot v Bronxu "Rumble in the Bronx /Hong faan kui/". Film si za první víkend od uvedení do kin vydělal 10 miliónů dolarů.

Po dvou méně úspěšných filmech První rána "First Strike /Jing cha gu shi IV: Jian dan ren wu/" (1997) a Terč "Mr. Nice Guy /Yatgo ho yan/" (1998), přichází další obrovský hit Křižovatka smrti "Rush Hour" (1998). V akčním filmu si zahrál inspektora Leeho po boku Chrise Tuckera. V roce 2000 si s Owenem Wilsonem a Lucy Liu zahrál v akční westernové komedii Tenkrát na východě "Shanghai Noon".

Následující léto se Jackie opět spojil s Chrisem Tuckerem na pokračování Křižovatka smrti 2 "Rush Hour 2", který zopakoval úspěchy prvního dílu. S kráskou Jennifer Love Hewittovou si zahrál ve filmu "Tuxedo" (2002) a stejný rok se opět spojil s Owenem Wilsonem ve filmu Rytíři ze Šanghaje "Shanghai Knights".

V roce 2004 ztvárnil roli číňana z francouskou přezdívkou Passepartouta ve filmu Cesta kolem světa za 80. dní. Novou podobu starému příběhu dal režisér Frank Coraci; v jeho snímku se slavná dobrodružství spojují s komediálními a akčními prvky v jedinečnou podívanou pro celou rodinu.

Jackie má jednoho syna J.C. s tchajwanskou herečkou Lin Feng-Chiao, se kterou se roku 1983 oženil.další oslavenec je:
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 44
Datum narození: 7. 04. 1966
Místo narození: Otvovice, Československo
Znamení: Beran


Životopis

Lucie Bílá se ještě jako Hana Zaňáková narodila ve středočeských Otvovicích.
Hodiny zpěvu absolvovala již na LŠU (dnešní ZUŠ). Dříve, než se proslavila na poli showbyznysu, vyučila se dámskou krejčovou. První zkušenosti na hudebních pódiích získávala jako členka skupin Rock-Automat a Arakain.

V 80. letech si ji všiml producent Petr Hannig, vymyslel jí pseudonym Lucie Bílá a napsal jí písně Neposlušné tenisky a Horší než kluk. Pořádný úspěch ji teprve čekal v příštím desetiletí, kdy prošla nejznámějšími muzikály uváděnými v Česku (Les Misérables, Dracula, Krysař…), vydala řadu sólových alb, podílela se na několika filmech (jako zpěvačka i jako herečka) a po několik let se pevně držela na výsluní popularity ve výroční anketě Český slavík.

V roce 1996 porodila příteli Petru Kratochvílovi syna Filipa, ale partnerství neudržela. Petr Kratochvíl zpěvačku opustil s finalistkou Miss ČR 1992 Pavlínou Babůrkovou, se kterou má v současné době pět dětí.

V roce 2002 se nakrátko provdala za hudebníka Stanislava Penka. Po rozvodu nějaký čas žila jen se svým synem Filipem. V roce 2006 se provdala podruhé, jejím manželem se stal muzikant - Václav "Noid" Bárta. Dne 1. září 2008 byl oficiálně oznámen jejich rozchod.

Muzikálové role:
2009 Carmen: Carmen
2003 Romeo a Julie role: Julie
2000 Johanka z Arku role: Johanka
1996 Krysař role: Agnes
1994 Drácula role: Lorraine
1993 Zahrada rajských potěšení role: Žena Heronýma Bosche
1992 Bídníci role: Epolína

Gratulujeme..:)..<3333