Březen 2010

Nápad mého Sbčka

31. března 2010 v 20:54 | Janina |  Moje kecičky <3
Moje Sbnko Barushenka ,měla vynikající nápad.:)...Zrovna jsem chtěla dělat třidění Aff ,ale moc se mi do toho nechtělo..:D..protože Affs mám fct mooc a všecky mám ráda,ale každe jinak..:)...Barushenka měla ten užasný nápad,že bude každý měsíc vyhodnocovat jedno naprosto nejlepšíí Sb a to bude mít celý další měsíc reklamu na jejím blogu..:)..Myslim,že je to dobré a výhodne..:)..Barushenka mi dovolila tento nápad okopčit a já jí za to děkuju..:)..<3
Je to skvělě SB..:)..
Tenhle nápad použiji a budu to dělat taky takto..:)
takže začneme od dubna,což je zítra..:)...celý měsíc duben máte na to,aby jste mě přesvědčili,že zrovna  vy si to zasloužíte..:)....Vítěz měsíce bude mít další celý měsíc na mem blogu reklamu..:)..To znamená,že tu bude mít adresu a klikačku..:)...Vítěz by se měl po měsící měnit,ale pokud mi přijde,že  si to ani nikdo jiný nezaslouží,může mít ten samý člověk reklamu i dále...:)..Já ale doufam,že se všichni prostřídáte,protože z mé stránky je tu pár žhavých kandidátů..:)..


a jak dosáhnout slibovane reklamy?...
Bud dokonale Sb..:)...:D
pár rad..:)...obíhej..:)..nevyžaduji každý den,ale příspěvky typu,jak je? obíhám jsou nic moc...lepší jsou příspěvky k tematu..:)...Za to budu ráda..:)
Časte komenty jsou fajn..:)...i přátelske rozhovory uvítam...::)


A ještě váš názor na věc..


co myslis?...je to dobre?
melo by to byt po mesici nebo po tydnu?..
Těšim se..:) Vaše ***Lady Jane***

Poslední březnová bleskovka

31. března 2010 v 17:07 | Janina |  Soutěž
Ahojky lidi..:)...tAK UŽ tu máme prázky..:)..Konečně..:)
a jelikož je poslední den měsíce března,tak je tu i bleskovka..:)1otazka:Máš radši horory nebo komedie?
2otazka:Chtěla by jsi hrát spíše v hororu nebo v romatickem filmu?
3otazka:Jaký horor máš nejraději?
4otazka:líbí se ti i filmy typu prci,prci prcičky?
5otazka: s kym by śis chtěla zahrát ve filmu?
6otazka:koho na diplom?(jen star)

Selena Gomez a Demi Lovato

31. března 2010 v 16:22 | Ivet |  Demi Lovato
Fotky BF Demi a Seleny, mooc sluší!Paris hilton v reklamě na pivo..:D

31. března 2010 v 14:21 | Janina |  Paris Hilton

co na to říkáte??...Já si myslim,že na to,že je to pivo,je to až moc sexy...:D

Demi Lovato a Chirurgové?!

31. března 2010 v 10:46 | janina |  Demi Lovato
Miluješ tenhle seriál i Demi Lovato? Tak to se máš na co těšit!
Sedmnáctiletá Demi Lovato si totiž zahraje v jedné z květnových epizod Chirurgů, která poběží v USA! Ze seriálu Sonny ve velkém světě je to celkem skok, protože role Demi bude tentokrát opravdu dramatická. Uvidíme ji v roli pacientky, která se dostává do Seattle Grace díky podezření na schizofrenii. Její léčba spadne do klína mladému doktorovi Alexi Karevovi (Justin Chambers), tak uvidíme, jak si s pacientkou poradí.

A co na to říká přítel Demi Joe Jonas? "Jsem na ni opravdu pyšný, protože zahrát si v tak dobrém seriálu, jako jsou Chirurgové, byl její sen. Je to dobré i pro její hereckou kariéru, protože lidé uvidí, že není stvořená jen pro roli Sonny, ale dokáže skvěle zahrát i cokoliv jiného".

My si na tento díl budeme muset ještě chvíli počkat. V současné době u nás běží teprve pátá série a Demi se objeví až v šesté, která běží právě v Americe :(

Miley Cyrus: "Country nesnáším!"

31. března 2010 v 10:45 | janina |  Miley Cyrus
Překvapivé přiznání nedávno učinila Disney star Miley Cyrus. "Z country hudby mám strach," vyjádřila se seriálová Hannah Montana o stylu, kterým se proslavil její otec Billy Ray.

V roce 1992 byl Billyho single Achy Breaky Heart nejhranější písničkou na celém světě a on sám byl idolem všech holek. Miley si to sice pamatovat nemůže, říká však: "V té době bych to možná poslouchala také, teď jsem z country nervózní!"

Disney star sice zdůrazňuje, že práce svého otce si maximálně váží, na druhou stranu ale říká: "Country je naprosto šílené. Když někdo v kovbojském oblečení, které je pro ty nejdrsnější chlapy zpívá nebo spíš ječí o tom, že ho opustila holka a chce se mu z toho brečet, mám chuť okamžitě utéct," přiznala Miley.

Naštěstí je to ale podle jejích slov tak, že hudba, kterou teď Billy Ray hraje, je trochu jiná. "Už to není to surové country, jeho muzika je teď daleko propracovanější," prozradila Miley na závěr a se smíchem dodala: "V tom strašlivém obleční ale skoro nikdy nevystupoval!"

Ashley Tisdale "pokukuje" po Robovi

31. března 2010 v 10:43 | janina |  Ashley Tisdale
Hvězda HSM nedá bez Twilight ani ránu...
Šílenství Twilight zasáhlo celý svět a nevyhlo se ani hvězdě High School Musical Ashley Tisdale.

Že Ashley pracuje na své dokonalé postavě není žádná novinka, velkým překvapením ale je, že do posilovny, kterou navštěvuje denně, chodí s Twilight star Robertem Pattinsonem.

Háček ovšem je, že Rob o tom nemá ani páru! "Twilight zbožňuju," nechala se slyšet Ashley, a proto si prý koupila spoustu výrobků se Stmíváním a New Moon.

A jedním z nich je i láhev na pití, kterou Ash nosí do fitka. "Pomáhá mi to, když makám na nějakém stroji a už fakt nemůžu, kouknu na Roba a je mi líp," prohlásila nadšeně hvězda Muzikálu ze střední.

Jestli je obdiv oboustranný a Rob používá výrobky s HSM, Ashley neprozradila, svěřila se však, že by Roberta chtěla potkat osobně. Co v tom asi bude? :-)

Ashley Tisdale bude roztleskávačka!

31. března 2010 v 10:42 | Janina |  Ashley Tisdale
Na novou roli se v těchto dnech připravuje hvězda filmu Muzikál ze střední Ashely Tisdale (24), od namyšlené Sharpey se však bude hodně lišit!

Ve filmu Hellcats, který by měl být pilotním dílem stejnojmenného TV seriálu, si Ash zahraje cílevědomou a horlivou Sierru. Ta je kapitánkou roztleskávaček Hellcats a také spolubydlící Marti (Aly Michalka).

Marti má velký problém, její nespolehlivá matka za ní totiž opakovaně nezaplatila školné a jí tak ze školy, kterou moc miluje, brzy vyloučí.

Jedinou možností na záchranu Sieřiny kamarádky je, aby Hellcats vyhráli soutěž roztleskávaček. Všechny členky teamu pak totiž získají stipendium...

"Je to úplně něco jiného než moje role v High School Musical, ale Sierra je mi blízká, takže už se na natáčení moc těším," prozradila Ashley.